کد خبر: ۵۲۰۱۹۶
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
مدیر شبکه سه سیما تغییر کرد و علی فروغی جایگزین علی اصغر پورمحمدی شد که سال‌ها در این سمت فعالیت داشت. پورمحمدی هم در سمت قائم مقام معاون سیما به فعالیت خود در تلویزیون ادامه می‌دهد.
آفتاب‌‌نیوز :
پورحسین همچنان به عنوان قائم مقام معاون سیما در امور محتوایی به‌ فعالیت خود ادامه می‌دهد.

متن حکم انتصاب مدیر جدید شبکه سه سیما که توسط معاون سیما ابلاغ شده، به این شرح است:

«جناب آقای علی فروغی

نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مدیر شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با عنایت به مفاد حکم رئیس محترم سازمان به اینجانب و با بهره‌گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مهندسی و مدیریت پیام و ارتقای سطح کیفی تولیدات برنامه‌ای به ویژه در حوزه‌های نمایشی، اجتماعی، طنز، ورزش و سرگرمی، موجبات افزایش سرمایه اجتماعی کشور و ایجاد امید، نشاط و شادابی، در جامعه با استفاده از مدیران و هنرمندان نخبه و متعهد و بهره‌گیری از نظرات اهالی فرهنگ و کارشناسان خبره را فراهم سازید.

از خداوند منان توفیقات روز افزون شما را در ایجاد روحیه امید و نشاط به جامعه، ترویج و ارتقای سبک زندگی اسلامی ایرانی و عمق بخشی به گفتمان انقلاب اسلامی به ویژه برای مخاطبان جوان مسئلت دارم.

وظیفه خود می دانم از زحمات و خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر علی اصغر پورمحمدی در طول مدیریت این شبکه صمیمانه سپاسگزاری کنم.

توفیق روز افزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.                                                                           
مرتضی میرباقری

معاون رئیس سازمان در امورسیما»

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، دکتراما معاون سیما در حکمی علی اصغر پورمحمدی را به سمت «قائم مقام معاون رئیس سازمان صداوسیما در امور سیما » منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«جناب آقای دکتر علی اصغر پورمحمدی

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب گرانقدر و طولانی جناب عالی در رسانه ملی به موجب این حکم به سمت « قائم مقام معاون رئیس سازمان در امور سیما» منصوب می گردید.

رجاء واثق دارم سابقه درخشان و موفق جنابعالی در مدیریت های مختلف صداوسیما پشتوانه قوی برای گره‌گشایی، توسعه و پیشرفت شبکه‌ها و مراکز سیمای جمهوری اسلامی ایران از طریق شناسایی، تقویت و پشتیبانی از حضور مدیران کاربلد، حرفه‌ای، جوان، انقلابی و باانگیزه خواهد بود.

بدیهی است مدیران محترم شبکه‌ها و مراکز مستقل برای تحقق وظایف خطیری که بر عهده دارید، همکاری لازم را بعمل خواهند آورد.

توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.»


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین