کد خبر: ۵۲۲۰۰۶
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
چهار بازیکن در میان شانزده نفر
تمرین امروز تیم ملی در حالی برگزار شد که تنها ۴ بازیکن در زمین حضور داشتند اما در سوی دیگر عوامل فنی و تدارکاتی تیم ملی به ۱۶ نفر می رسیدند.
آفتاب‌‌نیوز :
به دستور کارلوس کی روش تمرین امروز تیم ملی در رمین چمن پژوهشگاه نفت برگزار شد. این اتفاق در حالی افتاد که تنها ۴ بازیکن نفرات حاضر در تمرین را تشکیل می دادند و در این بین حتی اشکان دژاگه(که در تمرین روز گذشته در پک حضور داشت) نیز غیبت کرد. 

 در این میان اما اتفاق جالب موازنه مربیان و بازیکنان بود که در غالب مقایسه ای نتیجه عجیبی به دنبال داشت. در تمرین امروز ملی پوشان به ازای هر بازیکن ۴ عضو کادرفنی و تدارکاتی را می‌شد متصور شد چرا که در کنار علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، علی کریمی و محمدرضا خانزاده، ۱۶ عضو کادرفنی و تدارکاتی تیم ملی حضور داشتند و همه این ها در کنار هم جالب به نظر می‌رسید و البته مسبوق به سابقه نبود. 

 توضیح ضروری در این باره اینکه تیم ملی پیش از این نیز با تعداد کمی از بازیکنان سابقه برگزاری تمرین داشته اما قطعا در مرکز پک این اتفاق می‌افتاد و امروز برای اولین بار بود که مربیان تیم ملی تصمیم به برگزاری تمرین با این تعداد بازیکن کردند.

بدین ترتیب کارلوس کی‌روش را می‌توان بیکارترین فرد حاضر در زمین پژوهشگاه دانست او به همراه مترجم خود روی نیمکت کنار زمین نشست و هر از گاهی به صحبت با مدیر دپارتمان تیم ملی می پرداخت. گهگداری نیز یکی از مربیان خود را به آقای سرمربی می‌رساند و نکات جدیدی از وی به گوش می‌گرفت و سپس خود را به بازیکنان می‌رساند. بازیکنانی که در تمرین امروز می توانستند حداقل سه، چهار مربی را به خود اختصاص دهند.


منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین