کد خبر: ۵۲۳۱۲
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۸۵ - ۱۳:۰۹

وزارت رفاه حامی استقلال باقی می‌ماند

آفتاب‌‌نیوز : وی تصريح كرد: اولين اقدام وزارت رفاه، انتخاب مديرعامل باشگاه بود كه پس از مطالعات و بررسی‌های فراوان، از ميان گزينه‌های موجود مقداد نجف‌نژاد را انتخاب كرديم. 

يوسف پور درباره معيارهای انتخاب نجف نژاد عنوان كرد: معتقديم مديرعامل بايد تمام وقت و دارای سوابق كاری درخشان باشد. درباره مسائل مالی و مديريت درآمد و هزينه نيز از توانايی بالايی برخوردار باشد. 

سرپرست وزارت رفاه و تامين اجتماعی ادامه داد: جلوگيری از مسائل حاشيه‌ای و استفاده بهينه از امكانات نيز از جمله ملاك‌های ما برای انتخاب مديرعامل بود. تمام اين موارد در شخص نجف‌نژاد وجود داشت. 

يوسف پور اظهار داشت: به آينده استقلال كاملا خوشبينم. با مديريت، هيئت مديره، كادر فنی و بازيكنانی كه استقلال در اختيار دارد، كسب عنوان قهرمانی ايران و آسيا دور از دسترس نخواهد بود. 

وی به تركيب جديد هيئت مديره اشاره كرد و گفت: هئيت مديره بايد از افرادی همگون تشكيل شده باشد. اتحاد و يكپارچگی از جمله مسائلی است كه بايد در هر هئيت مديره وجود داشته باشد. 

يوسف پور خاطر نشان كرد: تغييراتی كه در هيئت مديره صورت گرفته نيز در همين راستا است. نمی‌توانيم هزينه كنيم و آنوقت شاهد اختلاف نظر در اين بخش باشيم.
وی يادآور شد: هماهنگی ميان هيئت مديره از جمله مواردی است كه بايد در استقلال وجود داشته باشد. 

وی در مورد مشكلات مالی استقلال تصريح كرد: مشكلات مالی به تدريج حل خواهد شد و جای نگرانی وجود ندارد. در اين هفته و هفته آينده مبالغی در اختيار باشگاه قرار می‌گيرد تا بخشی از مشكلات مالی مرتفع شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین