کد خبر: ۵۲۳۵۸۳
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
دیده شده است که پاسخ توییت‌هایی که منشن می‌شود را هم می‌دهد؛ یا کامنت می‌گذارد یا کوت می‌کند، به هرحال حضور فعالی در توییتر دارد.
آفتاب‌‌نیوز :
امید کریمی نوشت: سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش؛ یکی از توییت بازهای کابینه دوم دولت روحانی است. معمولا بجای اینکه واکنش‌هایش به اتفاقات مربوط به حوزه کاری‌اش را از طریق گفتگویی با رسانه‌های همسو با دولت یا روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش داشته باشد، توییتی می‌کند و تمام می‌شود.

دیده شده است که پاسخ توییت‌هایی که منشن می‌شود را هم می‌دهد؛ یا کامنت می‌گذارد یا کوت می‌کند، به هرحال حضور فعالی در توییتر دارد. 

در آخرین واکنش مجازی بطحایی به حوادث مربوط به آموزش و پرورش و فرهنگیان او چندساعت پس از تجمع معلمان در تهران و چندشهر، از تلاش برای آزادی بازداشت شده‌ها خبر داد. هرچند که حرکت فرهنگیان را خالی از تدبیر دانست. او در واکنش دیگر، گفت: «متأسفانه اتفاقی که روز پنجشنبه افتاد، شاید اگر نیروی انتظامی در تهران مقداری خویشتن‌داری می‌کرد، به اینجا ختم نمی‌شد. چون در استان‌های دیگر نیز این تجمع برگزار شد و همکاران من حرف‌هایشان را زدند و در تهران اگر نیروی انتظامی خویشتن‌داری می‌کرد، شاهد اتفاقات روز پنجشنبه نبودیم و مثل سال‌های گذشته، معلمان در تجمع مطالبات و شعار خود را بیان می‌کردند و همه چیز تمام می‌شد. این گلایه را نیز از همکاران خودم هم دارم که در شرایط سیاسی امروز کشور که به‌هرحال همه توان دلسوزان نظام بازشدن گره‌های سیاسی امروز است، شاید با روش مناسب‌تری می‌شد این برنامه را برگزار کرد. دوستان من نیز که در تجمع روز پنجشنبه تهران حضور داشتند، شاید اگر این نشست را با روش مناسب‌تری به‌ویژه در شرایط سیاسی امروز برگزار می‌کردند، حتی ما آمادگی داشتیم که سالنی را در اختیارشان قرار می‌دادیم و خود ما هم در برنامه حضور پیدا می‌کردیم و حرف‌ها را می‌شنیدیم؛ اما نکته‌ای که باید تأکید کنم، این است که من خودم به‌عنوان یک معلم همان‌طور که پیش‌تر گفته‌ام، معتقدم حرمت معلم باید حفظ شود.»

در هرحال تعداد زیادی از بازداشت شدگان تجمع اعتراضی معلمان تهران که همراه معلمان سراسر کشور به فراخوان شورای هماهنگی در تجمع اعتراضی حاضر شده بودند غروب یکشنبه با قرار کفالت آزاد شدند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین