کد خبر: ۵۲۸۸۹۳
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
در سه روز تعطیلی پیشِ رو، شبکه‌های سیما پخش 32 فیلم را در جدول پخش خود قرار داده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :
از پنجشنبه (امروز) تا روز شنبه، شبکه یک با سه فیلم، شبکه دو با هشت اثر، شبکه سه با سه فیلم، شبکه چهار با سه اثر سینمایی، شبکه پنج با پنج فیلم، شبکه شما با دو فیلم، شبکه کودک با سه انیمیشن، شبکه امید با سه فیلم و شبکه افق با دو فیلم به استقبال تعطیلات آخر هفته و عید فطر می‌روند.

به مناسبت جشن و سرور عید فطر، سهم آثار کمدی، حادثه‌ای و انیمیشن، این هفته بیش از فیلم‌های درام است.

فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «مثل یک ستاره زندگی کن»، «جنون رقابت2»، «ماجراجویان»، «یک نفر از میان ما»، «بازگشت لوک خوش‌شانس»، «کادوی در به‌در»، «نبرد خرگوشی»، «کلبه هورنر»، «من پلیس نیستم»، «مبارک»، «راننده»، «رفیق بد»، «موعد مقرر»، «من و اسب آبی»، «حرفه ایتالیایی»، «زندگی آدلاین»، «تحفه‌ها»، «فوتبال دستی»، «انفجار عظیم»، «سریع و خشن8»، «آرتی، ماجرا آغاز می‌شود»، «مکس استیل»، «خیال نقش»، «گلناز»، «ماشین‌ها 3»، «لگو نینجاگو»، «گربه چکمه‌پوش»، «پرونده مجهول»، «توبی روبی»، «مبارک» «طوفان» و «فرش باد»، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه (24، 25 و 26 خرداد) از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.

مورگان فریمن، مایکل کین، ژان رنو، دنزل واشنگتن، جمشید مشایخی، رضا کیانیان، فاطمه معتمدآریا، الناز شاکردوست و ... از جمله بازیگران سرشناس ایرانی و خارجی هستند که در سه روز تعطیلی روی صفحه تلویزیون دیده خواهند شد. 

شبکه یک

- فیلم سینمایی «مثل یک ستاره زندگی کن» به کارگردانی زاک براف، جمعه 25 خرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مورگان فریمن، مایکل کین و آلن آرکین خواهید دید: «ویلی، جو و آلبرت سه دوست قدیمی هستند که در یک محله زندگی می‌کنند. کارخانه‌ای که آنها از آن بازنشسته شده‌اند برای کاهش هزینه‌ها به ویتنام منتقل می‌شود و در نتیجه بانک آمریکایی قراردادش را با این کارخانه لغو می‌کند. این کار سبب می‌شود که بانک دیگر ملزم به پرداخت حقوق بازنشستگی آنها نباشد. ویلی، جو و آلبرت که جز حقوق بازنشستگی خود منبع درآمد دیگری ندارند، تصمیم می‌گیرند با طرح نقشه‌ای حساب شده به بانک دستبرد بزنند! آنها با یک سارق بانک حرفه‌ای آشنا شده و از او کمک می‌گیرند...»

- فیلم سینمایی «جنون رقابت2» به کارگردانی هالوارد برین، شنبه 26 خرداد ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «روی که یک راننده حرفه‌ای در مسابقات اتومبیل‌رانی است پس از 2 سال از زندان آزاد می‌شود. یک راننده حرفه‌ای و رقیب او در مسابقات، شب آزادی او به سراغش آمده و پیشنهاد یک کورس زمستانی را می‌دهد اما روی قبول نمی‌کند. او توسط همسر سابقش متوجه می‌شود که دخترشان نینا به همراه نامزد خود در این مسابقه حضور دارد. روی راهی این مسابقه می‌شود تا جلوی دخترش را بگیرد. اما دخترش نینا که علاقه خاصی به اتومبیل‌رانی دارد و به‌همراه پدرش در کورس‌های زیادی حضور داشته است؛ به حرف پدرش گوش نمی‌دهد و به مسابقه ادامه می‌دهد. روی به تعقیب او می‌پردازد...»

در این فیلم، آندرس باسمو کریستینسن، وگار هوئل و سون نوردین هنرنمایی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «ماجراجویان» به کارگردانی استفان فانگ، شنبه 26 خرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با هنرنمایی ژان رنو، اندی لائو و شو کیو آمده است: «دانگ چونگ دزد معروف جواهرات پس از 5 سال از زندان آزاد می‌شود. او به جرم سرقت قطعه دوم از یک سرویس جواهر سه قطعه‌ای به زندان افتاده بود. کارآگاه پیر بیست او را تعقیب می‌کند چون مطمئن است که او نقشه سرقت سومین و آخرین قطعه سرویس جواهر را در سر می‌پروراند. دانگ چونگ بلافاصله پس از آزادی با تشکیل یک گروه سه نفره تلاش می‌کند تا کار ناتمام خود را به پایان برساند و قطعه سوم سرویس جواهر را برباید. قطعه سوم متعلق به یک کلکسیونر معروف است که در یک کاخ بزرگ در فرانسه زندگی می‌کند...»

شبکه دو 

- فیلم تلویزیونی «یک نفر از میان ما» به کارگردانی حمید عبدالهی نجف‌آبادی، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: «خلیل مردی جوان است که نیمی از صورتش در تصادف آسیب جدی دیده است. شبی که او قصد دارد به محل کارش برود، متوجه تصادفی شده و موفق به نجات مالک خودرو و پسرش می‌شود. ده سال بعد خلیل صاحب پسر ده ساله‌ای به نام پوریا است که از صورت پدرش خجالت می‌کشد و همین موضوع و پیشنهاد همکارانش باعث می‌شود که او تصمیم به جراحی بگیرد. هزینه جراحی زیاد است و خلیل با کمک تمام اطرافیانش نیز موفق به تامین آن نمی‌شود...»

در این فیلم، نفیسه روشن، امیر غفارمنش و اصغر نقی‌زاده نقش‌آفرینی کرده‌اند.

- فیلم تلویزیونی «بازگشت لوک خوش‌شانس» به کارگردانی مجید کاشی فروشان، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی فتحعلی اویسی، سیاوش خیرابی و قدرت‌الله ایزدی درباره این است که شهردار شهر بعد از دستگیر شدن دالتون‌ها لوک خوش‌شانس را به یک ایالات دیگر می‌فرستد تا تبهکار را دستگیر کند اما بعد از آن زلزله شدیدی رخ می‌دهد که‌ همه مردم شهر می‌میرند. لوک چهل سال بعد که به آن شهر برمی‌گردد همه چیز تغییر کرده‌ است و می‌فهمد تاریخ آن شهر غلط است و می‌خواهد حقیقت را روشن کند....

- فیلم تلویزیونی «کادوی در به‌در» به کارگردانی یوسف تیموری، جمعه 25 خرداد ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم در مورد حميد و حامد است که با هم در يک خانه زندگی می‌کنند و حميد برای جشن تولدش از يکی از دوستانش بخارپزی به عنوان کادو دريافت می‌کند که در آن شب بخارپز از پنجره خانه آنها به پايين پرتاب می‌شود و به دست ارباب درگزلو که درهای در به‌در را جمع می‌کند، می‌رسد...»

یوسف تیموری، رضا داوودنژاد و سحر ولدبیگی بازیگران این فیلم هستند.

- انیمیشن سینمایی «نبرد خرگوشی» به کارگردانی ویل گلاک، جمعه 25 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: «خرگوش‌های بازیگوشی در جوار باغ پیرمردی بداخلاق زندگی می‌کنند و بزرگ ترین هیجان و تفریح زندگی‌شان، دزدی میوه از باغ پیرمرد است! پیرمرد می‌میرد و حیوانات به خیال آزادی به باغ حمله می‌کنند؛ اما وارث پیرمرد جوانی سر به هوا به نام تامس است که مانند عمویش از حیوانات بیزار است....»

- فیلم سینمایی «کلبه هورنر» به کارگردانی ژول هاپکینز، جمعه 25 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جیمز نورتون، برندان گلاسون و دانیل کاتون خواهیم دید: «امیلی زنی حدودا 60 ساله و مرفه است که یک سال است همسر خود را از دست داده و پس از مرگ وی اوضاع مالی او دچار بحران شده است. روزی امیلی در حالی که از همه جا ناامید است، به انباری زیر شیروانی آپارتمان مجللش رفته و شروع به تماشای اطراف می‌کند که متوجه کلبه‌ای عجیب در میان جنگل آن سوی خیابان می‌شود و به ناگاه گروهی به صاحب کلبه حمله می‌کنند. امیلی فورا با پلیس تماس می‌گیرد و این آغاز آشنایی او و دونالد هونر است. دونالد تمام کلبه را با لوازم بازیافتی ساخته و سبک زندگی تارک دنیایی دارد...»

- فیلم تلویزیونی «من پلیس نیستم» به کارگردانی مهران غفوریان، شنبه 26 خرداد ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: «سارق عتیقه‌جات که نامش سعید است توسط پلیس دستگیر شده و بعد از سه سال، از زندان آزاد می‌شود تا همدستان خود را معرفی کند. پلیس برای اینکه بتواند او را زیر نظر داشته باشد در روبروی خانه‌ی سعید که خانه‌ برزو بوده است اطراق می‌کند تا حواسش به کارهای سعید باشد. خانواده بروز که با او زندگی می‌کنند؛ بسیار در کارها دخالت کرده و فضول هستند که این امر باعث دردسر پلیس می‌شود...»

مهران غفوریان، سحر ولدبیگی و کیانوش گرامی بازیگران این فیلم هستند.

- فیلم سینمایی «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی، شنبه 26 خرداد ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی الناز شاکردوست خواهیم دید: «عروسک رستمِ مرد نقال، توسط هیولایی دزدیده می‌شود و نقال از دیدن این ماجرا سکته می‌کند، عروسک‌های دیو سفید و اکوان دیو و بقیه شخصیت‌های شاهنامه، به سراغ نوه پیرمرد می‌روند تا از او برای نجات رستم کمک بگیرند...»

- فیلم سینمایی «راننده» به کارگردانی ادگار رایت، شنبه 26 خرداد ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «پسر جوانی برای داک به عنوان راننده کار می‌کند. او در کودکی پدر و مادر خود را در یک تصادف از دست داده و یک گوشش هم دچار آسیب شده است. او یکی از اتومبیل‌های داک را سرقت می‌کند و مجبور می‌شود در نقشه‌های سرقت او به‌عنوان راننده حضور داشته باشد...»

آنسل الگورت، جان برنتال و جان هام بازیگران این فیلم هستند.

شبکه سه 

- فیلم تلویزیونی «رفیق بد» به کارگردانی عباس احمدی مطلق، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 10:40 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حبيب پس از سال‌ها به ايران برمی‌گردد و سراغ دوست قديمی‌اش عزيز که در يک آسايشگاه رواني بستري است، می‌رود. عزيز حرف نمی‌زند و حبيب را نمی‌شناسد. به توصيه پزشک، حبيب به تعريف ماجرای دوستی خود و عزيز در حضور او می‌پردازد. حبيب و عزيز از کودکي با هم دوست بوده‌اند و در يک بانک کار می‌کرده‌اند. شغل آنها در بانک حمل و نقل بسته‌های پول بوده است و در آخرين روز خدمت‌شان چند نفر مقدار زيادی دلار از آنها می‌دزدند....»

ایرج طهماسب و حمید جبلی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

- فیلم تلویزیونی «موعد مقرر» به کارگردانی تود فیلیپس، جمعه 25 خرداد ساعت 10:30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

این فیلم داستان پيتر است که همسرش باردار است. او تصميم دارد هر چه سريعتر خود را با هواپيما به لس‌آنجلس برساند. در مسير با مردي به نام ایتان همراه می‌شود که با کارهای خود موجب دردسر پيتر شده و باعث می‌شود از پرواز جامانده و عليرغم ميل خود در سفری طولانی با خودرو همراه و همسفر با ايتان شود....

رابرت دانی جی‌آر، زاچ گالیافیا ناکیس ،تود فیلیپس و میشله موناگان در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

- فیلم سینمایی «من و اسب آبی» به کارگردانی ایتالو زینگارللی، شنبه 26 خرداد ساعت 10:40 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم روایت تام و پسر عمویش اسلیم است که در آفریقا زندگی می‌کند و برای کمک و نجات جان حیوانات آن منطقه به آنجا رفته و جلوی مرد قاچاقچی و زورگوی منطقه را می‌گیرند....

بازیگرانی چون ترنس هیل، بود اسپنسر و جو باگنر در این فیلم بازی کرده‌اند.

شبکه چهار

- فیلم سینمایی «حرفه ایتالیایی» به کارگردانی پیتر کالینسون، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم از این قرار است: «روکر که از زندان آزاد شده است، پس از بازگشت به زندگی عادی‌اش به دنبال یک کار و شغل بزرگ است. او به سراغ یکی از دوستانش به‌نام بوکر می‌رود. اما همسر بوکر می‌گوید که او مرده است؛ اما بوکر توسط فیلمی که برای دوستش به جا گذاشته، از او می‌خواهد که یک ماموریت را به پایان برساند. کاری که باید زیر نظر مافیا انجام شود...»

در این فیلم سینمایی مایکل کین، نوئل کووارد و بنی هیل نقش‌آفرینی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «زندگی آدلاین» به کارگردانی لی تولند کریگر، جمعه 25 خرداد ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بلیک لایولی و میکیل هیوزمن آمده است: «آدلاین با فشار روحی شدید ناشی از مرگ همسرش، در حال رانندگی است که به دلیل بارندگی به درون رودخانه پرت می‌شود. در حالت بیهوشی و خفه شدن در آب ناگهان رعد و برق شدید او را دچار شوکی می‌کند که از حالت بیهوشی خارج شده و خود را نجات می‌دهد. ولی این شوک تغییر دیگری در زندگی او پدید می‌آورد او دیگر پیر نمی‌شود و در سال‌های بعد این موضوع به مرور در زندگی روزمره آدلاین مشکل ایجاد می‌کند...»

- فیلم سینمایی «تحفه‌ها» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده، شنبه 26 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان این فیلم مربوط به دوره رضاخان است. شخصی به‌نام حشمت که آدم بی‌سوادی است، در سال‌های جنگ جهانی اول با احتکار قند و شکر و فروش آنها پول زیادی جمع کرده است و از پولدارهای تازه به دوران رسیده به شمار می‌رود. حشمت به پایتخت می‌رود و درآنجا کارخانه‌ای تاسیس می‌کند. سپس به توصیه آدم بی‌سواد دیگری به‌نام توسل به این فکر می‌افتد که نماینده مجلس شود. او که آدم اصل و نصب‌داری نیست و خوش سابقه به شمار نمی‌آید، تصمیم می‌گیرد که برای خودش سابقه ایجاد کند....

مهدی فتحی، سعید پورصمیمی، حمید جبلی، جمشید مشایخی و فاطمه معتمدآریا بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج 

- انیمیشن سینمایی «فوتبال دستی» به کارگردانی جان جوزه کامپانلا، جمعه 25 خرداد ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می‌شود.

فیلم ماجرای چند بازیکن فوتبال دستی است که در یک رستوران محلی زندگی می‌کنند و می‌خواهند به کارگر درمانده آن جا که مرد جوانی است کمک کنند تا شهرش را در مقابل شخصی شرور حفظ کند...»

- فیلم سینمایی «سریع و خشن 8 » به کارگردانی اف گری گری، جمعه 25 خرداد ساعت 15 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «دومینیک تورتو و لتی، اکنون در ماه عسل به‌سر می‌برند و برایان و میا نیز از کارها کناره‌گیری کرده‌اند. اما در این میان زنی مرموز، دومینیک تورتو را بار دیگر وارد دنیای جرم و جنایت می‌کند به‌طوری که او حتی به نزدیکترین افراد خانواده‌اش نیز خیانت می‌کند...!»

وین دیزل، جیسون استاتهام و وایان جانسون بازیگران این فیلم هستند.

- فیلم سینمایی «انفجار عظیم» به کارگردانی جانگ وو پارک، جمعه 25 خرداد ساعت 21 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «مان سو کارمند شهرداری است و بسیار مبادی آداب است پدرش که معلم بوده او را طوری تربیت کرده که کوچک‌ترین خطایی نمی‌کند و بسیار به قانون احترام می‌گذارد. مدیر قسمتی که او کار می‌کند رشوه گرفته ولی کارش به خاطر قانون گرایی‌مان سو خراب می‌شود و او را اخراج می‌کند و درست همان روز صبح همسرش به خاطر زندگی ساده و کسالت باری که در کنار مان سو دارد از او درخواست طلاق کرده است. مان سو که عصبانی است به خاطر خطای کوچکی در خیابان دستگیر می‌شود و ...»

هنگ سیون جانگ، وو سیونگ کیم و سیونگ جین کانگ بازیگران این فیلم هستند.

- انیمیشن سینمایی «آرتی، ماجرا آغاز می‌شود» به کارگردانی هوانگ ون شنگ، شنبه 26 خرداد ساعت 9:10 از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان از این قرار است: «مو صاحب یک ربات به‌نام آرتی است که یادگار پدرش است. او با آرتی در مسابقات رزمی شرکت کرده و برنده شده است. آرتی تمام رقیب‌های خود را از شکست داده است. از طرفی مو و خواهرش تانگ به دنبال نیروی او هستند. آنها در مسیر یافتن این نیروی مرموز با قبیله‌ای به نام لوپ برخورد می‌کنند که منبع و محل این نیرو را در اختیار گرفته‌اند...»

- فیلم سینمایی «مکس استیل» به کارگردانی استوارت هندلر، شنبه 26 خرداد ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با هنرمندی بن وینچل، جوش برنر و ماریا بلو خواهید دید: «مکس پسری جوان است که به‌تازگی به‌همراه مادرش بعد از سال‌ها به زادگاهش برگشته است. پدر مکس در این شهر بر اثر انفجار در مرکز تحقیقاتی تولید انرژی‌های جدید کشته شده و حالا او و مادرش دوباره به شهر خود برگشته‌اند. مکس با ورود به خانه قدیمی‌شان متوجه می‌شود دستش‌هایش دارای یک انرژی خاص است و توانایی‌های خاصی دارد...!»

شبکه شما

- فیلم تلویزیونی «خیال نقش» به کارگردانی احمد فیضی، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است: «رضا پسر بچه ۱۳ تا ۱۴ ساله با مادر و خواهرش زندگی می‌کند. او قصد دارد با تلاش و کوشش خود بتواند در اقتصاد خانواده تاثیر بگذارد. رضا که در مقطع راهنمایی تحصیل می‌کند گاهی با اذیت برخی هم‌سالان مواجه می‌شود؛ اما ایستادگی می‌کند. او در کـارگاه رنگرزی فرش ابریشم کـار می‌کند اما کارگاه به دلیل خراب شدن بازار فرش در آستـانه ورشکستگی قرار می‌گیرد...»

در فیلم تلویزیونی «خیال نقش»، قاسم زارع، حسین توشه، فاطمه سرلک و مانی رحمانی هنرنمایی کرده‌اند.

- فیلم تلویزیونی «گلناز» به کارگردانی محمود معظمی، جمعه 25 خرداد ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: «گلناز صارمی و مادرش در یک روستا با هم زندگی می‌کنند. مادر گلناز به او گفته که پدرش فوت کرده، اما گلناز این را باور ندارد و دنبال پدرش می‌گردد؛ گلناز که مشغول تماشای یک برنامه تلویزیونی است، بازیگری را می‌بیند که همشهری آنهاست و فامیلی او هم صارمی است، گناز با برنامه تلویزیونی تماس می‌گیرد و می‌گوید تو پدر من هستی اما بازیگر از پذیرفتن امتنا می‌کند...»

در این فیلم تلویزیونی شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

- انیمیشن سینمایی «ماشین‌ها 3» به کارگردانی برایان فی، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «مک کوئین رعدآسا عنوان قهرمانی خود را در خطر می‌بیند، چرا که به تازگی ماشین‌های نسل جدیدی وارد بورس قهرمانی شده‌اند. رقیبان سرسختی چون بریچ یاردلی، بابی سویفت و جکسون استورم و این زنگ خطری است که او خود را بیش از پیش آماده رقابت کند. مک‌کوئین که قصد دارد به همه ثابت کند هنوز هم بهترین ماشین مسابقه در جهان است، در این راه از مارلین کمک می‌گیرد...»

- انیمیشن سینمایی «لگو نینجاگو» به کارگردانی چارلی بیین، پاول فیر و باب لوگان، جمعه 25 خرداد ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک معمار به نام لوید با نام مستعار نینجای سبز به همراه دوستانش که جنگجویان مخفی هستند باید در نبردی برای نجات شهر نینجاگو شرکت کنند. رهبر آنها استاد وو است که آنها را راهنمایی می‌کند تا در مقابل یک جنگجوی بدجنس به نام گارمادون مبارزه کنند؛ کاری که پدر لوید نیز در گذشته انجام داده است.»

- انیمیشن سینمایی «گربه چکمه‌پوش» به کارگردانی کریستوفر میلر، شنبه 26 خرداد ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

ماجرا از زمانی شروع می‌شود که بچه گربه‌ای سر راهی توسط مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست شهر سنت‌ریکاردو پیدا شده و بزرگ می‌شود. این بچه گربه در این مرکز با یک تخم مرغ به نام هامتی الکساندر دامتی آشنا می‌شود و با یکدیگر پیمان برادری می‌بندند اما ...

شبکه امید

- فیلم سینمایی «پرونده مجهول» به کارگردانی فومیهیکو تاکایاما، پنج‌شنبه 24 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «دو کارآگاه پلیس SV2 برای بررسی یک سری از اقدامات مرموز مرگبار به وجود آمده در داخل و اطراف خلیج توکیو مشغول به کار می‌شوند...»

- فیلم سینمایی «توبی روبی» به کارگردانی ولفگانگ گراس، جمعه 25 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم در مورد پسر بچه‌ای به نام توبی است که در مدرسه با سایر همکلاسی‌ها ارتباط خوبی ندارد و آنها به رهبری جاستین او را دست انداخته و اذیت می‌کنند و از او دایم می‌خواهند که تکالیفشان را برایشان انجام دهد! توبی پسر بچه خوش‌فکر و خلاقی است که در درس ریاضی نمراتش عالی است. پدر و مادرش از اینکه او با کسی ارتباط ندارد خیلی ناراحت هستند و تمایل دارند که او با سایر همکلاسی‌ها دوست شده و اجتماعی بار بیاید. یه روزدر راه بازگشت از مدرسه و زمانی‌که در حال صحبت با یه خرگوش است، یک روبات فضایی به زمین برخورد می‌کند و او آن را به منزل می‌برد...!

- فیلم سینمایی «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی، شنبه 26 خرداد ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی الناز شاکردوست و امیر رهبری در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول بوده و ابزار کارش، عروسک‌های شخصیت‌های شاهنامه است. گل‌پری نوه پیرمرد نقال است که با جان گرفتن این عروسک‌ها زندگی‌اش تغییر می‌کند! اسی پلنگ صاحب اسباب‌بازی فروشی، به دستور اژدهاک عروسک‌های شاهنامه را می‌دزد و داستان مهیجی آغاز می‌شود....

شبکه افق

- فیلم سینمایی «طوفان» به کارگردانی نورمن جویسن، جمعه 25 خرداد ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم سرگذشت قهرمان سیاه‌پوست بوکس، روبین هریکن کارتر را که بی‌گناه 19 سال از عمرش را در زندان گذراند، با بازی دنزل واشنگتن و دبورا کارا به تصویر کشیده است.


- فیلم سینمایی «فرش باد» به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه 25 خرداد ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «یک طراح زن ژاپنی بافت یک فرش را که قرار است در کارناوال شهر ناکایاما به نمایش در آید به بافندگان اصفهانی سفارش می‌دهد اما مرگ او باعث ناتمام ماندن این اقدام می‌شود...»

در فیلم سینمایی «فرش باد»، رضا کیانیان، تاکاآکی انوکی، فریبا کامران و فربد احمدجو ایفای نقش کرده‌اند.

خبرانلاین
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین