کد خبر: ۵۲۹۷۴۸
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
رئیس فراکسیون ولایی مجلس گفت: بعضی از نمایندگان به ذوق و سلیقه خود رفتارهایی را نشان می‌دهند که بعضا فکر می‌کنند مثبت است اما در مجموع من با رفتارهایی که از سر ذوق و هیجان و افراط و تفریط شکل می‌گیرد مخالفم.
آفتاب‌‌نیوز :
حمیدرضا حاجی بابایی در خصوص تندروی های برخی جریانات و بعضی از نمایندگان در برخورد با مسائل ملی کشور و لوایحی مانند FATF اظهار کرد: من در رابطه با اتفاقات قبل از این لایحه که حاشیه ساز هم شد با این نوع رفتارها مخالفت کردم، قبل از حواشی اخیر این لایحه هم من بار دیگر در مورد تقدیم نسخه برجام به هیئت رئیسه به طور نمادین و آتش زدن پرچم در مجلس، تذکر داده بودم.

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه با افراط و تفریط مخالف است و اصولا مجلس هم محلی برای افراط و تفریط نیست، افزود: رفتارهای دوستان در مجلس ارتباطی با فراکسیونی که در آن حضور دارند، ندارد. درواقع رئیس فراکسیون از هیچ یک از این اقدامات اطلاع نداشته و مصوبه فراکسیونی هم نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: بعضی از نمایندگان به ذوق و سلیقه خود رفتارهایی را نشان می دهند که بعضا فکر می‌کنند مثبت است و یا نتیجه مثبتی دارد، البته شاید برخی از آنها هم نتایج مثبت داشته باشد، اما در مجموع من با رفتارهایی که از سر ذوق و هیجان و افراط و تفریط شکل می‌گیرد مخالفم و بیان و استدلال را ترجیح می‌دهم. رفتارهای اخیر هم مصوبه فراکسیونی نبوده است.

نماینده مردم مریانج و همدان تصریح کرد: مجلس عصاره فضایل ملت است، در محیط‌هایی مانند دانشگاه و مجلس نظرات متفاوتی وجود دارد و بدیهی است که به دنبال آن عکس العمل افراد هم متفاوت خواهد بود، اما من اگر بخواهم با لایحه یا در کل موضوعی مخالفت کنم این روش‌ها را نمی‌پسندم و از آنها استفاده نمی کنم، در عین حال نمی توانم افرادی که این رفتارها را نشان داده اند محکوم کنم چراکه نظر شخصی و استدلال آنها است.

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال که اگر این رفتارها بعضا تبعاتی داشته باشد که متوجه مردم باشد، لازم است فراکسیون و ریاست مجلس چه واکنشی نشان دهند، گفت: از اول شروع به کار مجلس تا به امروز این رفتارها بوده است و البته اقلیت خاصی هم این رفتاها را تکرار می‌کنند.

منبع: ایلنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین