کد خبر: ۵۳۳۲۷۲
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
زن جوان که از مزاحمت های وقت و بی وقت زن همسایه به تنگ آمده بود نقشه قتل او را طراحی کرد.
آفتاب‌‌نیوز : شامگاه پنجشنبه 14 تیر مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. با گزارش این ماجرا بلافاصله مأموران پلیس استان همدان وارد عمل شدند و با حضور در یکی از روستاهای توابع بخش قهاوند به تحقیق در این رابطه پرداختند.

کارآگاهان در نخستین گام به تحقیق از فرزندان زن 55 ساله به نام فرزانه پرداختند. آنها در تحقیقات گفتند: مادرمان حدود ساعت 6 بعد از ظهر از خانه خارج شد و به ما گفت به خانه همسایه مان به نام شهناز می رود. ساعتی از رفتن مادرمان گذشته بود که پدربزرگم به خانه آمد و سراغ مادرم را گرفت. به او گفتیم که خانه شهناز است و از آنجایی که مدت طولانی بود که مادرم به آنجا رفته بود پدربزرگم از ما خواست به دنبال مادرم برویم. اما زمانی که به خانه شهناز رفتیم و سراغ مادرم را گرفتیم او گفت مادرم آنجا نیست. چند بار دیگر هم به خانه اش سر زدیم ولی فایده نداشت. من مطمئنم که مادرم به خانه او رفته است، اگر می خواست جای دیگری برود به ما می گفت.

با توجه به اظهارات فرزندان زن میانسال، کارآگاهان پلیس همدان به سراغ شهناز رفتند. مأموران که با تناقض گویی های او رو به رو بودند، با هماهنگی های قضایی وارد خانه این زن 35 ساله شدند و در یکی از اتاق ها جسد زن همسایه را در حالی پیدا کردند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

زن جوان که چاره ای جز اعتراف نداشت، گفت: فرزانه مدام به خانه ما می آمد و از من وسایل خانه ام را قرض می گرفت و دیگر پس نمی داد. از دست کارهایش خسته شده بودم و نمی دانستم چکار کنم. چند بار به او تذکر دادم اما فایده ای نداشت تا اینکه چندوقت قبل فرزانه به خانه ما آمد و النگوی طلای مرا دزدید. من که متوجه این ماجرا شدم از او خواستم النگویم را برگرداند، اما او هر بار بهانه می آورد. نمی دانستم چکار کنم اگر شوهرم از این ماجرا با خبر می شد برای من مشکل پیش می آمد. سر همین موضوعات بود که باهم درگیر شدیم و او را به قتل رساندم. تصمیم داشتم هوا که تاریک شد، جسد را از خانه خارج کنم که موفق نشدم.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: در تحقیقات صورت گرفته چهار نفر دیگر نیز بازداشت شده اند اما در ادامه بررسی ها دو نفر از آنان آزاد شدند. این زن پس از به قتل رساندن زن همسایه، موضوع را به برادر شوهرش اطلاع داده و شواهد گویای این بود که آنها منتظر تاریک شدن هوا برای جابه جایی جسد بودند.

سرهنگ رضا زارعی ادامه داد: تحقیقات برای یافتن انگیزه واقعی این جنایت ادامه دارد.


نوداد

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین