کد خبر: ۵۳۳۷۱۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دلایل استقبال نکردن مردم از شبکه‌های داخلی به ظرفیت‌های فنی باز می‌گردد که با افزایش کارآیی می‌توان اعتماد را به مردم بازگرداند.
آفتاب‌‌نیوز :
محمد جواد آذری جهرمی  با بیان این که امیدواریم گذشت زمان باعث ایجاد اعتماد عمومی برای استفاده از شبکه‌های داخلی شود، اظهار کرد: دلایل عدم استقبال مردم از شبکه‌های داخلی به ظرفیت‌های فنی باز می‌گردد که با افزایش کارآیی می‌توان اعتماد را به مردم بازگرداند.

وی با اشاره به این که شبکه‌های داخلی کمتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند، گزاره درستی نیست، افزود: این شبکه‌ها بنا بر ظرفیت و توانی که داشته و رجوعی که مردم به آن‌ها کرده‌اند، رشد خوبی را به نوع خودشان داشتند، اما اعتماد عمومی بیشتر با گذشت زمان حاصل می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: اگر انتظار داشته باشیم یک پیام رسان داخلی در مرحله اول خود با پیام رسانی که سال‌های زیادی در حال فعالیت است، همان قابلیت‌ها را بدهد، این انتظار دقیقی از این شبکه‌های داخلی نیست.

آذرمی جهرمی گفت: با گذشت زمان و با اقداماتی که صورت می‌گیرد و نیز قوانینی که مصوب خواهد شد و اصلاح عملکرد‌ها می‌توان امیدوار به رشد اعتماد عمومی به سمت نرم افزار‌های داخلی باشیم.

وی با تاکید بر این که وظیفه ما در اجرای برنامه ششم توسعه ایجاد ۹۰ درصد پوشش در مناطق کمتر برخوردار است، افزود: علاوه بر پوشش مناطق کم برخوردار، کامل کردن پوشش جاده‌ای نیز در دستور کار است، بر این اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته و مناطق شهری، نوروز امسال زیر پوشش نسل سوم و چهارم رفته اند. در مناطق روستایی نیز در حوزه‌های مختلف زمان بندی صورت گرفته است.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: امیدواریم در مازندران طبق آن اهدافی که در برنامه ششم توسعه بوده بتوانیم تا پایان سال جاری به نتایج قابل قبولی رسیده و تا حدی بالایی به اجرای برنامه‌ها برسیم؛ بخشی از منابع مالی را اپراتور‌ها از هزینه خود و بخشی دیگر را حوزه خصوصی وزارت ارتباطات از محل توسعه مناطق کمتر برخوردار تامین می‌کند تا بتوانیم به نتایج خوبی دست یابیم.

ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
-
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
0
0
آقای وزیر چرا حقیقت رو نمیگی؟ چون به نفعت نیست؟ چرا نمیگی دلیل عدم استقبال اینه که مردم دیگه زیر بار حرف زور وچیزها وکارهای زورکی نمیرن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین