کد خبر: ۵۳۴۳۳۴
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حفظ شأن دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مهمتر از درآمدزایی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نباید در موقعیتی قرار گیرد که با مردم رقابت کند.
آفتاب‌‌نیوز :
فرهاد رهبر در جلسه شورای اقتصاد دانش بنیان و طرح های درآمدهای غیرشهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با بررسی طرح های دانش بنیان و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، تصریح کرد: در مسائل اقتصادی و کسب درآمد، حفظ شان دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مهمتر از درآمدزایی است و ما نباید به هر قیمتی به منابع مالی و درآمد دست یابیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با تاکید بر رقابت مثبت و موثر در طرح های اقتصادی به خصوص با شرکت های خارجی، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نباید در موقعیتی قرار گیرد که با مردم رقابت کند، باید در همه طرح‌ها اعم از آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و ... در کنار مردم قرار بگیریم و زمینه را برای رفاه و بهره مندی مردم مهیا کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با توجه به نرخ رشد جمعیت و کاهش دانشجو، برای آن که دانشگاه آزاد اسلامی بتواند به حیات خود ادامه داده و پا برجا بماند باید در خصوص درآمدهای غیرشهریه ای تفکر کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رهبر ادامه داد: با توان علمی و دانشی که در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی است و با امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم اعم از آزمایشگاه‌ها، اعضای هیئت علمی و دانشجویانی که می توانند در این مسیر کمک کنند، قطعا خلق ثروت خیلی مشکل نخواهد بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان یادآور شد: استراتژی دانشگاه این است که از این پس بتواند در کنار مردم برای حل مشکلات جامعه قدمی بردارد و حل مشکل نیاز به فکر، اندیشه، تدبیر و تحقیق دارد و محل این مسائل هم دانشگاه است، امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی از این فرصت ها استفاده کند و همه ما در راه رسیدن به هدف در کنار هم و دست در دست هم با قدرت پیش برویم.
ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین