کد خبر: ۵۳۶۵۶۲
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
مهاجم سنگالی شرایط عجیبی در قراردادش داشت.
آفتاب‌‌نیوز :
سرانجام مامه تیام از استقلال جدا شد. وقتی روز چهارشنبه خبر دادیم این بازیکن از باشگاه شماره حساب خواسته تا ۲۰۰ هزار دلار بپردازد و برود، خیلیها تصور می کردند با حضور مدیر برنامه های تیام، مشکلات حل میشود. او اما به تهران آمد و یک خبر همراه خود داشت؛ جدایی مامه. این بازیکن با توجه به قراردادی که توفیقی و افتخاری آن را تنظیم کردند، در پایان فصل به نوعی تبدیل به بازیکن آزاد شد.

بندهایی در قرارداد این بازیکن دیده میشود که قبلا یکی، دو بار به آن پرداخته‌ایم. به عنوان مثال بندی که میگوید او در صورت پرداخت ۲۰۰ هزار دلار در انتهای فصل میتواند از استقلال جدا شود. این بازیکن همچنین در قراردادش شرط کرده بود در صورت جدایی شفر، قراردادش یکطرفه فسخ میشود. بند عجیب دیگری هم در قرارداد او وجود داشت مبنی بر اینکه اگر پیشنهاد زیر ۴۰۰ هزاردلار داشته باشد، بدون پرداخت هیچ مبلغی میتواند در نیم فصل امسال استقلال را ترک کند! این بند بدان معناست که او هر نیم فصل میتوانست از استقلال جدا شود و به باشگاه دیگری برود.

تیام در تیررس یک باشگاه قطری است و احتمالا به لیگ این کشور ملحق می‌شود. او اخیرا با الکویت هم مذاکره کرد ولی به توافق نرسید. تیام گویا در تلاش بود تا ۳۹۹ هزار دلار با الکویت ببندد تا یک دلار هم به باشگاه استقلال نرسد. او به مسئولان این باشگاه گفته بود در صورت امضای قرارداد، پولش را به شکل دیگری دریافت کند.

به طور کلی قرارداد تیام و استقلال را می‌توان یک اتفاق بد در تاریخ این باشگاه خواند. جالب این‌جاست پندار توفیقی معاون سابق استقلال بارها و بارها در مصاحبه‌هایش گفته بود بهترین قراردادها را برای این باشگاه امضاء کرده است!
خبرآنلاین 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین