کد خبر: ۵۳۹۲۸۵
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
«رقبای ما کارهای تبلیغاتی خود برای انتخابات آینده را شروع کرده‌اند و با ایراد و اعتراض به همه چیز درصدد جلب توجه مردم به خود هستند و ما اگر چنین نکنیم از آنها عقب می‌افتیم و در دور بعدی به مجلس راه پیدا نخواهیم کرد!»
آفتاب‌‌نیوز :
مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: «سعدی، در گلستان در وصف افراد بی‌انصاف، عباراتی دارد که از جمله آنها این است:

«یکی از ملوک بی‌انصاف، پارسایی را پرسید که از عبادت‌ها کدام فاضل‌تر است؟

گفت: تو را خواب نیمروز تا در آن یک نفس، خلق را نیازاری.»

آن چه سعدی در این حکایت زیبا آورده، بر احوال بعضی سخن‌سرایان این روزهای کشور ما منطبق است؛ کسانی که منفی‌بافی علیه همگان را در برنامه کاری خود قرار داده‌اند تا به مردم بگویند ما دلسوز شماییم و اگر می‌خواهید کشور به صلاح و سداد برسد، به من رای بدهید که اگر چنین کنید ایران گلستان می‌شود.

دو روز پیش در فضای مجازی دیدم یکی از اعضای شورای اسلامی یکی از شهرها در جمع شورای عالی استان از استان خود چنان بد گفت که گویی این استان به خاک سیاه نشسته و تا چند روز آینده از نقشه کشور حذف خواهد شد!

با دیدن و شنیدن این منفی‌بافی پر و پیمان به یاد سخنرانی میان‌دستور یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتادم که چندی قبل اوضاع کل کشور را چنان منفی ترسیم کرده بود که گویی دیگر کشوری به نام ایران مجال باقی ماندن روی نقشه جهان ندارد!

با یکی از مدیران ارشد نظام درباره چرایی این بی‌انصافی‌ها صحبت می‌کردم. گفت وقتی به شهرستان‌ها برای افتتاح طرح‌ها می‌روم، بعضی از نمایندگان مجلس به جای این که از آن طرح‌ها سخن بگویند یا درباره آن چه انجام شده و آن چه باید انجام شود، حرفی بزنند، تمام وقت خود را به منفی‌بافی و بدگویی از آن چه در ۴۰ سال گذشته صورت گرفته اختصاص می‌دهند. این مدیر ارشد می‌گفت وقتی از این نمایندگان می‌پرسم چرا منفی صحبت می‌کنید و از این همه خدمت که در طول چهار دهه گذشته صورت گرفته، چیزی نمی‌گویید، جوابشان این است که رقبای ما کارهای تبلیغاتی خود برای انتخابات آینده را شروع کرده‌اند و با ایراد و اعتراض به همه چیز درصدد جلب توجه مردم به خود هستند و ما اگر چنین نکنیم از آنها عقب می‌افتیم و در دور بعدی به مجلس راه پیدا نخواهیم کرد!

متاسفانه این افراد، سخنان سراسر منفی خود را در قالب فیلم‌های کوتاه روانه فضای مجازی می‌کنند تا با سوءاستفاده از این فضا و مسابقه‌ای که اکنون برای چهره شدن از طریق مخالف‌خوانی علیه نظام به راه افتاده، خود را انقلابی نشان بدهند و ساده‌اندیشانی که در جامعه وجود دارند را نردبان ترقی خود قرار دهند و به اهداف و مطامع مادی و دنیایی خود برسند؛ هر چند به قیمت تخریب کشور آن هم با نهایت بی‌انصافی. این که عده‌ای از دشمنان ایران و نظام اسلامی مشغول تخریب باشند، امری طبیعی است ولی این که عده‌ای با چهره دوست‌نما و در حالی که مسئولیتی در نظام دارند از نردبان تخریب بالا بروند و بخواهند خود را تثبیت کنند یا به مناصب بالاتر برسانند، غیر قابل قبول است. بالاروندگان از نردبان تخریب، همسرایان ترامپ و پمپئو و نتانیاهو و محمد بن‌سلمان هستند که برای متوقف ساختن نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سالگی هم‌قسم شده‌اند و با استفاده از خوانندگان فاسد فراری، ترانه ۴۰ سال کابوس می‌سازند و عناصر نیمه‌جانی همچون رضا پهلوی و منافقین را با آمپول‌های تقویتی به صحنه می‌آورند و در داخل نیز راس جریان انحرافی به شکل دیگری با آنها همراهی می‌کند.

از این موج آلوده هم ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی عبور خواهند کرد و این برف هم آب خواهد شد ولی روسیاهی برای کسانی خواهد ماند که با به‌ راه‌ اندازندگان این موج همراهی می‌کنند و می‌خواهند از نردبان تخریب بالا بروند. پاسخ مردم هوشیار ایران به این عناصر بی‌انصاف این است که به خواب نیمروز برو «تا در آن یک نفس، خلق را نیازاری.»


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین