کد خبر: ۵۴۱۹۷۴
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اعلام اینکه فردا وزیر اقتصاد استیضاح می‌شود، گفت: مردم و نمایندگان از وضعیت اقتصادی کنونی کشور ناراضی هستند.
آفتاب‌‌نیوز :
 امیر خجسته امروز استیضاح وزیر اقتصاد خبر داد و اظهار کرد: فردا (یکشنبه) استیضاح مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی در صحن علنی مجلس در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه مردم از گرانی و تورمی که در جامعه وجود دارد، گله‌مندند، گفت: باید تیم اقتصادی دولت در این زمینه پاسخگو باشد.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه فردا نمایندگان باید با اعلام نارضایتی از وضعیت اقتصادی رأی به استیضاح وزیر اقتصاد دهند، گفت: در حال حاضر تنها استیضاح وزیر اقتصاد مد نظر نیست، بلکه نارضایتی از تیم اقتصادی دولت نیز وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر نظارتی بر امور اقتصادی صورت نمی‌گیرد، افزود: هر روز شاهد افزایش قیمت یک کالا هستیم و این نشان از نبود نظارت است که باید چرایی این موضوع از سوی وزیر اقتصاد روشن شود.

وی در خصوص ورود قوه قضاییه برای برخورد با مفسدان اقتصادی و محتکران نیز یادآور شد: قوه قضاییه به جد در این زمینه ورود کرده و دادگاه مفسدان اقتصادی نیز در حال برگزاری است.

خجسته با تأکید بر اینکه در حال حاضر مردم و نمایندگان مجلس از وضعیت اقتصادی رضایت ندارند، گفت: اگر نمایندگان فردا نتوانند مخالفت خود از وضعیت اقتصادی را اعلام کرده و رأی به استیضاح ندهند، به معنای رضایت از وضعیت موجود است که این نادرست است.

وی با بیان اینکه نمایندگان با ورود به مسائل اقتصادی و نظارت بر عملکرد تیم اقتصادی باید پاسخگوی رهبری و مردم باشند، تصریح کرد: وضعیت اقتصادی در کشور باید زمینه‌ای باشد تا نمایندگان با چشم باز در مسئله استیضاح وزیر ورود کنند.

منبع: فارس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین