کد خبر: ۵۴۲۳۷۵
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
"نوه آقای هاشمی هم می گفت مردم از پشت این محوطه استخر شده! رد می شدند و نمی دانستندحاج آقا پشت این دیوار مشغول شناست. عماد می گفت اگر کسی از پشت دیوار سنگی پرت می کرد به سقف این محوطه می افتاد!"
آفتاب‌‌نیوز :
غلامعلی رجایی در کانال تلگرامی خود نوشت: «این روزها با دسته گل به آب دادن اصولگراها با آن نوشته کنایه دار ابلغ از هر تصریح! درباره محل مرگ آیت الله هاشمی دوباره این بحث نقل هر مجلس و محفل شده است و جالب اینکه به نوعی در دعای عرفه تهران هم با همان رویکرد که سرانجام  روحانی همان سرانجام هاشمی است، بدان پرداخته شد!

نکته ای که برای اولین بار من برای  رسوایی دروغگویان مدعی اصولگرایی امروز با انتشاراین عکس افشا می کنم اینکه اساسا این استخر کوچک در گوشه ای از کاخ سعدآباد که هاشمی هفته ای دوبار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجود خارجی نداشته چه برسد به اینکه استخر اختصاصی فرح باشد!

واقعیت در مورد محل درگذشت آیت‌الله هاشمی+عکس

اما ماجرای این محوطه تبدیل به استخر شده هم شنیدنی است که من از قول دکتر غلامرضاجوادی که اجراکننده این طرح بوده نقل می کنم ایشان در همان روزهای درگذشت هاشمی به من می گفت  آقای هاشمی  از استخری که در ریاست جمهوری درست کرده بود استفاده می کرد بعد از اینکه احمدی نژاد رییس جمهور شد عملا دسترسی آقای هاشمی به آنجا مشکل شد و ما این محوطه کوچک رابرای ایشان در سعدآباد آماده کردیم .

عماد نوه آقای هاشمی هم می گفت مردم از پشت این محوطه استخر شده! رد می شدند و نمی دانستندحاج آقا پشت این دیوار مشغول شناست. عماد می گفت اگر کسی از پشت دیوار سنگی پرت می کرد به سقف این محوطه می افتاد!

امروز در مصاحبه با خبرنگار روزنامه آرمان ضمن این توضیحات گفتم اینقدر جاعلان این خبر دروغ کوتاه عقلند که باساخت این خبر دروغ و پخش آن فکر می کنند استخر فرح از استخر شاه جدا بوده!! و لابد فرح اینقدر زورش به شاه نمی رسیده که بتواند در استخر او شنا کند و لذا در گوشه ای از کاخ سعدآباد دستور داده برایش استخر، اختصاصی بسازند!! و بناچار دراین منقطه نسبتا پرت از کاخ و نشیمنش با شاه شنا می کرده است!

خدایا به هرکس عقل ندادی چه دادی!!»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
0
1
چرا زودتر این عکس را چاپ نکردید مرحوم هاشمی مظلوم زیست و مظلوم به رحمت ایزدی شتافت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین