کد خبر: ۵۴۴۲۹۹
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
سنگی که ترکاشوند و طاهری در چاه انداختند و پرسپولیس را در لبه تیغ قرار دادند.
آفتاب‌‌نیوز : پرسپولیس این روزها که با سختی و حساب خالی در حال راضی کردن طلبکارانش است تا بعد از محرومیت از نقل و انتقالات با محرومیت دیگری مواجه نشود.

گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس‌ بارها اعلام کرده است که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم میکند و دیگر این توان تحمل مجازات سنگین دیگری ندارد.

به دلیل اولتیماتوم afc در هفته های گذشته باشگاه پرسپولیس به طور فشرده با طلبکاران مذاکره کردند تا رضایت حاصل شود بعضی از مطالبه گران با همکاری به توافق رسیده و پرونده شان بسته شد.

اما نکته اصلی برخورد غیر حرفه ای مدیران دوره گذشته پرسپولیس علی اکبر طاهری و ترکاشوند است که باعث شده است تا چند طلبکار راضی به تخفیف یا اقساطی کردن مطالبه شان نشوند.

علی دایی،محمد امین آرام طبع،مسعود همامی و میثاق معمارزاده افرادی هستند که در مدیریت قبلی خواهان تفاهم و همکاری دو جانبه شدند تا هردو طرف مذاکره به هدف خود برسند.

اما بهتر است علت عدم تخفیف این طلبکاران را بازگو کنیم:هربار که با مدیران تماس میگیرفتیم در جلسه بودند یا در سفر اوکراین و دوبی بودند که بهتر است پیش از دیدار مقابل الدحیل مطالب نزد رسانه ما محفوظ بماند.

باید دید مدیران حال حاضر باشگاه پرسپولیس میتوانند رضایت طلبکاران را جلب کنند و سنگی که زوج طاهری و گرشاسبی با برخورد شخصی و سو مدیریت ایجاد کرده اند را حل کنند؟

پارس فوتبال

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین