کد خبر: ۵۴۴۹۴۲
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
به سمت وی رفتم و گلویش را فشار دادم که همسرم تقلا کرد و ...
آفتاب‌‌نیوز :
ساعت ۱۲:۴۰ ششم شهریور جاری مأموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اعلام کردند زن پنجاه ساله‌ای به طرز مشکوک در منزلش به کام مرگ فرو رفته است.

شوهر متوفی در تحقیقات اولیه مدعی شد هنگام بازگشت به خانه با جسد بی‌جان همسرش روبه‌رو شده و پلیس را در جریان قرار داده بود.

با اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس امور جنایی تهران، تیم اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل حادثه حاضر و با جسد متوفی در حالیکه خون از دهانش خارج شده بود، مواجه شدند.

با توجه به مشکوک بودن مرگ این زن، بازپرس امور جنایی تهران دستور داد تا جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود همچنین دستور بازداشت شوهر متوفی و تحقیقات از وی صادر شد.

در ادامه بررسی‌ها و بررسی جسد متوفی، آثار کبودی و خفگی روی گلوی وی مشاهده و مشخص شد که به قتل رسیده است.

با مشخص شدن قتل این زن، کارآگاهان همسر مقتول را مورد بازجویی قرار دادند، اما وی منکر قتل بود و اظهارات ضد و نقیضی عنوان کرد، اما در ادامه تحقیقات چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به قتل همسرش اعتراف کرد.

وی که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود، در اظهاراتش به بازپرس گفت: اعتیاد دارم و با همسرم اختلافات زیادی داشتم، روز حادثه از خانه خارج شده و به پارک رفتم، در پارک نشسته بودم که متوجه شدم تلفن‌همراهم داخل خانه جامانده است به همین دلیل به منزل بازگشتم و پس از ورود به خانه متوجه شدم همسرم در اتاق مشغول استراحت است.

قاتل درباره نحوه قتل همسرش به بازپرس گفت: به سمت وی رفتم و گلویش را فشار دادم که همسرم تقلا کرد و دست مرا گاز گرفت، من نیز به کارم ادامه دادم و...

وی افزود: پس از قتل، زباله‌ها را از خانه خارج کردم و پس از دقایقی به خانه بازگشتم و با صحنه‌سازی شروع به داد و فریاد کرده و از همسایه‌ها کمک خواستم، سپس اورژانس به خانه آمد و مرگ همسرم را تایید کرد.

متهم پس از اعتراف به قتل همسرش با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x