کد خبر: ۵۵۶۶۸۴
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
اساسا جامعه روی چه شخصیت سیاسی اتفاق نظر دارد و او را نماد و شاخص خط امامی بودن می‌داند؟
آفتاب‌‌نیوز :
ناصر ایمانی درباره صحبت علیرضا زاکانی که گفته «هاشمی، خاتمی، موسوی، احمدی‌نژاد، روحانی و سید حسن در مکتب امام نیستند، لاریجانی هم لنگ می‌زند!» به خبرآنلاین گفت: باید به او گفت «آقای زاکانی چه کسی لنگ نمی زند؟ لطفا اسامی آنها را اعلام کنید!»

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ وی افزود: معتقدم خیلی نباید به این صحبت ها پرداخت چون جای تفسیر پیش می آید که شاخص های مد نظر امام چه بوده و دلیل آن که این افراد لنگ می‌زنند، چیست؟ غیر از مقام معظم رهبری، الان چه کسی را در سطح جناح ها و سیاسیون می‌توان شاخص مکتب امامی بودن دانست؟ اساسا جامعه روی چه شخصیت سیاسی اتفاق نظر دارد و او را نماد و شاخص خط امامی بودن می‌داند؟

این تحلیلگر مسائل سیاسی یادآور شد: شاید بسیاری چهره های سیاسی درجه ای از انحراف از مکتب امام را داشته باشند بنابراین وقتی چنین صحبت‌هایی پیش می آید خیلی بحث پیچیده می شود.

وی درباره عواقب تلاش برای خالص سازی در زمان اوج اعمال تحریم‌ها علیه کشور بیان کرد: کاری به صحبت آقای زاکانی ندارم اما درباره صحبتی که آقای رفیقدوست مطرح کرد، می‌گویم الان زمان مبارزه اقتصادی، تبلیغاتی و سیاسی با آمریکاست. اگر مسئولی نسبت به برخی سیاست های استراتژیک نظام و مبانی اصلی انقلاب و قانون اساسی تشکیک داشته باشد، باید محترمانه از او خواست مسئولیتش را به کسی بدهد که به آن اصول معتقد باشد چون اعتقاد انگیزه می آورد. البته آنها بر اساس اصل آزادی بیان می توانند دیدگاه های خود را از طریق رسانه ها در جامعه بیان کنند.»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x