کد خبر: ۵۶۱۲۳۵
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
درآمد بخش کانال ویدیویی آمازون از ۷۰۰ میلیون دلار در سال گذشته به ۱.۷ میلیارد دلار در سال جاری میلادی افزایش یافته است.
آفتاب‌‌نیوز :
به نقل از هالیوود ریپورتر، درآمد بخش کانال ویدیویی آمازون  از ۷۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ به ۱.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است.

بخش «کانال‌های ویدیویی پرایم» آمازون که تنها ۳ سال از ایجاد آن می‌گذرد با سرعت هرچه تمام‌تر در حال پیشرفت است. این بخش به مشترکین این امکان را می‌دهد تا از خدمات بخش شخص ثالث مانند «استارز» و «دسترسی کامل سی بی‌اس» استفاده کنند. درآمد امسال آمازون تنها از این بخش یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار بوده است و همچنان درحال توسعه و پیشرفت است. افزایش درآمد یک میلیارد دلاری نسبت به سال ۲۰۱۷ که ۷۰۰ میلیون دلار درآمد در این بخش داشته است نشان از رشد سریع این بخش دارد.

این بخش که سه سال از افتتاح آن می‌گذرد در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ژاپن ۱.۲ میلیارد دلار درآمد داشته است. پیش‌بینی می‌شود این رقم تا سال ۲۰۲۰ به ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار برسد و درآمد کلی کانال‌های ویدیویی آمازون هم به درآمد ۳.۶ میلیارد دلاری برسد.

کانال‌ها بخشی از زیر مجموعه بزرگ‌تری از آمازون تحت عنوان «incremental signup»(پیشنهاد ویدیوی اول) است که عناوین دارای مجوز و اصلی همچون «خانم مِیسل شگفت‌انگیز» را پیشنهاد و ارائه می‌دهد و برای مشترکین دایره وسیعی از تنوع و انتخاب را فراهم می‌سازد.

فارس 
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین