کد خبر: ۵۶۱۴۶۰
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
جمعی از کارگران کارخانه صنایع شیر پگاه تهران برای دومین روز متوالی در محدوده زمین‌های تصرف شده در منطقه تهران پارس تجمع کردند. معترضان روز گذشته مقابل ساختمان قوه قضائیه واقع در خیابان ولی عصر تجمع کرده بودند.
آفتاب‌‌نیوز :
در ادامه تجمع روز گذشته کارگران پگاه تهران، بیش از ۱۰۰ نفر با انتقال اعتراض صنفی خود به محدوده زمین‌های منطقه تهرانپارس، شب را در همانجا سپری کردند و صبح امروز با طلوع آفتاب به تجمع اعتراضی‌شان ادامه دادند.

یکی از کارگران پگاه تهران در توضیح علت جابجایی محل اجتماع خود و همکارانش از مقابل ساختمان قوه قضائیه  به منطقه تهرانپارس گفت: مدتهاست حکم تخلیه زمین‌های تصرف شده را ازقوه قضائیه در دست داریم اما هیچ ارگان دولتی برای اجرای این حکم به ما کمک نمی‌کند بنابرین ناچار شدیم اعتراض صنفی خود را به محل زمین‌ها انتقال دهیم.

روز دوم تجمع کارگران پگاه تهران/معترضان شب را در زمین‌های تصرف‌شده، ماندند+عکس

این کارگر یادآور شد: حدود ۷۰۰ کارگر کارخانه شیر پگاه تهران در حالی خواستار بازپس‌گیری زمین‌های خود هستند که از سالها قبل در بخشی از این زمین‌ها متصرف شد ، یک کارخانه تولید صنایع بتنی راه‌اندازی شده است.

به گفته وی، کارگران پگاه تهران بارها مقابل ساختمان قوه قضائیه تجمع کرده‌اند.

 وی افزود: با وجود اینکه همه مسئولان و حتی رسانه‌های دولتی و صداوسیما از اعتراض ما با خبر هستند، هیچ گزاشی از مشکلات ما ارایه نداده‌اند و با هیچیک از کارگران دلجویی نشده است.

به گفته وی، در حال حاضر فقط قوه قضائیه پیگیر مشکلات ما است و هم‌اکنون نیز  جلسه‌ای با حضور نمایندگان کارگری و برخی مسئولان قوه قضائیه در حال برگزاری است.

روز دوم تجمع کارگران پگاه تهران/معترضان شب را در زمین‌های تصرف‌شده، ماندند+عکس

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین