کد خبر: ۵۶۵۴۷۵
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به اینکه ایستادگی ملت ایران در برابر فتنه 88 برای دین بود، گفت: بله اشکالات سیاسی بود و برخی از کاندیداهای انتخابات سال 88 اشکالاتی داشتند اما وقتی ملت فهمید بحث انتخابات نیست و عده ای در مقابل دین، ارزش ها، امامت، عاشورا، مسجد و قرآن ایستادند، خونشان به جوش آمد.
آفتاب‌‌نیوز :
حجت الاسلام و المسلمین"علی شیرازی" در نشست بصیرتی "مشق حضور" در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به حدیثی از پیامبر (ص) مبنی بر گفتن لا اله الا الله و رستگار شدن اظهار کرد: منظور از این حدیث نفی هر وجود غیر از خدا و نفی استکبار و رفتن زیر چتر خدای واحد  است که این امر به بیان ساده و در عمل دشوار است.

وی افزود: منظور این است انسان در عمل بپذیرد خداوند همه کاره و قدرت و عزت دست اوست و مسلمین را بر کفر غالب می کند.

شیرازی با اشاره به تجلیل کرمانی‌ها از سردار سلیمانی بیان کرد: عزتی را که امروز سردار سلیمانی دارد از خداوند است و اگر ما با باور بپذیریم همه کاره خداوند است و اگر تحت زعامت الله قرار گرفتیم، مصون هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر دستمان را در دست ولایت نگذاریم، توحیدمان کامل نمی شود، بیان کرد: با رهبریت جامعه دینی توحید کامل می شود. پس استکبار ستیزی ما که نفی هر الهی غیر از الله است، ریشه در توحید ما دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس اظهار کرد: امامت و ولایت در عصر غیبت کبری ریشه در اصل توحید ما دارد و اگر ملت ایران پشت سر امام(ره) حرکت و انقلاب کرد، ریشه در توحید دارد و خداوند به ما دستور داده از ولی فقیه تبعیت کنیم.

وی افزود: امام رهبر جامعه اسلامی بود و توحید به ما تعلیم داد که باید زیر چتر امام بیاییم و علیه طاغوت مبارزه کنید و حکومت حق را بر جامعه حاکم و شیطان را بیرون کنید.

شیرازی تصریح کرد: آنچه که در جنگ هشت ساله عامل حرکت ملت ایران بود، توحید و دین ما بود و در صورتی که ملت ایران دیندار نبود، می گفتند کشور ارتش و سپاه دارد بروند و بجنگند. همان حرفی که در کشورهای دیگر گفته می شود.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب ما برای دین و جنگ هشت ساله ما برای دفاع از دین و ورود ما در سوریه برای دفاع از دین بود، بیان کرد: ایستادگی ملت ایران در برابر فتنه 88 برای دین بود و شکل گیری نهم دی ماه روز حماسه ملت هم برای دین بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: بله. اشکالات سیاسی بود و برخی از کاندیداهای انتخابات سال 88 اشکالاتی داشتند اما وقتی ملت فهمید بحث انتخابات نیست و عده ای در مقابل دین، ارزش ها، امامت، عاشورا، مسجد و قرآن ایستادند، خونشان به جوش آمد.

وی افزود: اگر پای دین در کار باشد، مردم ایستاده اند و دشمن نیز از همین وحشت دارد و نمی فهمد یعنی چه. حق دارد زیرا ایمان و دین ندارد و نمی فهمد حمایت از دین یعنی چه.

شیرازی اظهار کرد: ما به عاشورا پیوند خورده ایم و انقلاب، جنگ و دفاع ما عاشورایی است و اگر بنا باشد دین در خطر باشد، جان می دهیم و دین نمی دهیم. اگر بنا باشد دین در خطر باشد، در مقابل شاه با دست خالی می ایستیم، در جبهه های نظامی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی می ایستیم.

ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x