کد خبر: ۵۶۶۴۱۵
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
تعداد نظرات: ۵ نظر
منتقدان معتقد هستند که ویژه‌خواری‌ها بنام خصوصی‌سازی صورت گرفته است
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که در تجمعاتی که انجام می‌شود، می‌گویند که بنده از سازمان خصوصی‌سازی استعفا بدهم، تاکید کرد: والله بنده استعفا داده‌ام، به‌صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام.
آفتاب‌‌نیوز :
 سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پوری حسینی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص اظهارات علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس در خصوص این که پیش شرط رای اعتماد نمایندگان به فرهاد دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصاد و دارایی در صحن علنی مجلس تغییر رئیس سازمان خصوصی‌سازی بوده است، گفت: این که نمایندگان مجلس در رای اعتماد به وزیر اقتصاد تعهدی از وزیر گرفته‌اند یا خیر اطلاعی ندارم؛ اما تا به امروز آقای دژپسند قبول نکرده‌اند تا بنده در سازمان خصوصی‌سازی نباشم.

به مدیرعاملی و حضور در مجتمع گوشت اردبیل افتخار می‌کنم

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص خریداری مجتمع گوشت اردبیل هم اظهار داشت: این شرکت از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی بوده و ارتباطی با سازمان خصوصی‌سازی نداشته و سال 84 توسط شرکت سرمایه‌گذاری بانک ملی یک نوبت مزایده برای این شرکت برگزار شد و هیچ کس در آن شرکت نکرده بود. نوبت دوم هم که اسفند ماه سال 84 بود در آن زمان بنده در سازمان خصوصی‌سازی نبودم. بنابراین در این مزایده شرکت کردیم و برنده شدیم.

استعفای رییس سازمان خصوصی‌سازی پس از جنجال

پوری حسینی افزود: فروش این شرکت به‌صورت مزایده بوده و شرایط یکسان برای همه مهیا بوده است و هر کسی دیگری هم می‌توانست در آن حضور داشته باشد. ضمن این که ثمن این معامله را نیز تا به آخر پرداخت کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: شرکت مجتمع گوشت اردبیل تا به امروز یک ریال بدهی به کارگران خود ندارد، یک ریال بدهی مالیاتی ندارد، یک ریال بدهی به تامین اجتماعی ندارد و همه کارگران این شرکت تا به امروز حقوق خود را گرفته اند.

پوری حسینی گفت: افتخار می‌کنم بگویم رئیس هیات مدیره این شرکت بوده‌ام. افتخار می‌کنم که بگویم مدیرعامل این شرکت بوده‌ام.

از سازمان خصوصی‌سازی استعفا داده‌ام

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در تجمعاتی که انجام می شود، می‌گویند که بنده از سازمان خصوصی‌سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده‌ام، به‌صورت کتبی هم این کار را کرده‌ام.

شکایت کیفری پوری حسینی علیه نماینده تبریز

پوری حسینی تاکید کرد: علیه آقای بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس و علیه خبرگزاری فارس شکایت کیفری خواهم کرد. این جرم قابل گذشت نیست برای این اتهاماتی که آقایان می‌زنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: این که کسی به قانون خصوصی‌سازی معترض باشد، اشکالی ندارد اما بنده قانون اصل 44 را با جدیت، سلامت و دقت اجرا کرده ام و ذره ای هم تخلف در زندگی بنده نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
0
0
خیانت به مردم کشور وقتی در راس کاری هنر نمی باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
0
0
راستی این همه شرکت که واگذار شده اسم ندارند. لطفا از بزرگان و مقامات که صاحب شرکت‌های معروف هستند نام ببرید. اطلاع رسانی کنید مثل اسنوا و....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
0
0
به نظر بنده بر اساس قانون منع مداخله کارکنان دولت مصوب دیماه سال 1338 حق شرکت در مزایده را نداشته پس تخلف کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
0
چیزی که گیر نمی آید فقط صداقت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
0
چرا صداقت نیست؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x