کد خبر: ۵۶۸۱۸۵
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال امید به پایان رسید تا بازیکنان این تیم یک مرحله دیگر برای تاریخ‌سازی آماده‌تر شوند. کرانچار شرایط فنی خوبی را در تیم امید حاکم کرده و به‌نظر می‌رسد باید امیدوارتر از هر زمان دیگری به امیدها باشیم.
آفتاب‌‌نیوز :
امیدها این‌بار امثال صیادمنش‌هایی را دارند که در عین جوانی، بسیار آینده‌دار به نظر می‌رسند و از حالا می‌توان با وجود چنین جوانانی انتظارات بزرگی را از این تیم داشت. بر همین اساس در جریان تمرینات تیم امید شرایطی پیش آمد تا دقایقی با الهیار گفت‌وگو کنیم. هرچند خودش اصرار داشت در فضای اردوی امید صحبتی درباره استقلال و شرایط باشگاهی سوال مطرح نشود. گفت‌وگو با صیادمنش را در ادامه می‌خوانید.

بعد از نیم‌قرن عدم‌صعود به المپیک، این‌بار یک تیم امید دیگر با یک کادرفنی جدید تشکیل شده است. چقدر به صعود به المپیک امیدوار هستی؟

برای پاسخ به این سوال باید کمی صبوری کرد تا عیار تیم در رقابت‌های پیش رو مشخص شود. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا پس از سال‌ها، صعود به المپیک را جشن بگیریم.  امیدوارم طلسم صعود‌نکردن به این رقابت‌ها را سرانجام شکسته و به این رقابت‌ها راه پیدا کنیم.

در دوره‌های گذشته درحالی صعود نمی‌کردیم که امیدها بعضا از بازیکنان بزرگی هم سود می‌بردند. این‌بار از ستاره و بازیکن اسمی خبری نیست اما به‌نظر می‌رسد تیم منسجم و متحدی داریم که می‌تواند امیدها را برای صعود زنده نگه دارد.

موافق اینکه می‌گویند بازیکن خوب و ستاره نداریم نیستم، اتفاقا این تیم امید بازیکنان خوبی در اختیار دارد و از سوی دیگر تیم خیلی کاملی هستیم. مربی و کادرفنی خوبی داریم و هدف همه اعضای تیم این است که طلسم صعود به المپیک سرانجام شکسته شود.

به نظرت این اتفاق می‌افتد؟
ما قدم به قدم به این هدف فکر می‌کنیم. اول سعی می‌کنیم از مرحله اول با قدرت صعود کرده و بعد روی مراحل بعدی تمرکز خواهیم کرد.

کار با کرانچار چطور است؟
کرانچار مربی فوق‌العاده و خوبی است و دلسوزانه با ما کار می‌کند. او حس خوبی به بچه‌ها می‌دهد و جو مطلوبی را در تیم ایجاد کرده است. تمریناتش نیز بسیار مفید است و بچه‌ها از تمرینات او راضی هستند. خوشحالم که اردو‌ها و بازی‌های خوبی را سپری کردیم. امیدوارم این وضعیت ادامه پیدا کند تا بتوانیم برای بازی‌های مرحله اول آماده شویم. در مجموع جو خوبی در اردوی تیم ملی امید حاکم است.

در استقلال با مهدی قائدی همبازی هستی و الان هم در امیدها با مهدی، با هم لباس این تیم را می‌پوشید. در خط حمله امیدها در کنار مهدی راحتی یا با سایر بازیکنان احساس راحتی بیشتری داری؟

مهدی از دوستان خوب من است اما به واقع برای من فرقی ندارد که کنار چه کسی بازی کنم. هرجایی که مربیان تیم بخواهند و انتظار داشته باشند و هر پستی که مورد نظر کادرفنی باشد، با تمام وجود بازی می‌کنم و فرقی نمی‌کند کنار چه کسی باشم.

فرهیختگان 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین