کد خبر: ۵۶۸۶۳۴
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۹
سرپرست سه گانه سفر چند روزه ای به پرتغال داشته که اصلا مشخص نیست دلیل این سفر غیرضروری چه چیز بوده است.
آفتاب‌‌نیوز :
سرجیو سانتوس مربی پرتغالی تیم ملی سه گانه کمپی را در کشور خود برای حضور سه گانه کاران ایران معرفی کرد ه و قرار است دو ورزشکار از ایران در این کمپ شرکت کنند.

نکته جالب ماجرا این است که احمد نامنی سرپرست فدراسیون سه گانه هفته گذشته به پرتغال سفر کرده تا بازدیدی از این کمپ داشته باشد. او دوشنبه راهی پرتغال شده و جمعه هم به ایران برگشته است. بحث اصلی این است که وقتی سرمربی تیم ملی خودش این کمپ را معرفی کرده دیگر چه ضرورتی داشته سرپرست فدراسیون بخواهد از آن بازدید داشته باشد؟ حتی اگر سرپرست فدراسیون به دنبال گرفتن اطلاعاتی در مورد این کمپ بوده می توانست از راه های دیگر اطلاعاتی در مورد این کمپ به دست آورد و با توجه به اینکه فدراسیون ها با مشکلات ارزی روبرو هستند اصلا نیازی به سفر نبوده است. زمانی که سه گانه کاران به حضور در مسابقات نیاز جدی دارند، چرا باید بجای هزینه کردن برای حضور در مسابقات بین المللی برای انجام سفر کاملا غیر ضروری یک مسئول هزینه شود؟

با توجه به اینکه  وزارت ورزش اعلام کرده که فدراسیون ها از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند چرا باید یک سرپرست به چنین سفر غیر ضروری برود و چرا شورای برون مرزی باید با این درخواست موافقت کند؟ انتظار هست وزارت ورزش اگر قرار است واقعا از سفر های غیر ضروری برخی افراد در ورزش جلوگیری کند، به صورت جدی با این قبیل اتفاقات برخورد کند.

البته در سایت فدراسیون نه خبری از انجام این سفر منتشر شده و نه حتی گزارشی از بازدید کمپ. بنابراین دستاورد این سفر غیرضروری هم اصلا مشخص نیست.
ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x