کد خبر: ۵۶۹۳۵۲
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران برزگ از دستگیری ۴ سارق منزل به ارزش ۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: یکی از متهمان از خویشاوندان مالباخته است.
آفتاب‌‌نیوز :
سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران برزگ اظهار کرد: در نوزدهم شهریورماه سال جاری پرونده‌ای از کلانتری ۱۶۷ دولت آباد مبنی بر سرقت از منزل، به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ارجاع که مالباخته پس از حضور در پایگاه نهم، اظهار کرد: «که از داخل گاو صندوق منزلش، تعدادی طلاجات به ارزش ۵ میلیارد ریال به سرقت رفته بود.»

وی افزود: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه برای بررسی صحنه جرم به آدرس اعلامی و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که ۳ نفر با در دست داشتن کلید منزل وارد ساختمان شده و بلافاصله سراغ گاوصندق منزل رفته و پس از سرقت طلاجات از محل گریخته اند.

سرهنگ یوسفوند تصریح کرد: در این تحقیقات چهره سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی هر ۳ سارق در مخفیگاهشان دستگیر و در همان بازجوئی اولیه اعتراف کردند که کلید منزل مالباخته را خانمی به هویت ص. م به آنان داده و با تهیه یک نسخه از کلیدها، نقشه سرقت از منزل مالباخته را طراحی و پس از سرقت طلاجات، آن را بین خود تقسیم کرده اند.

وی افزود: با شناسایی متهم اصلی پرونده، مشخص شد که وی یکی از خویشاوندان مالباخته بود و کلیدمنزل و گاوصندوق را آن در اختیار سارقان قرار داده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تصریح کرد: با دستگیری متهم اصلی، و کشف اموال مسروقه، هر ۴ سارق برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: مهر
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x