کد خبر: ۵۶۹۳۸۷
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از استانی شدن پرداخت یارانه ها در سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده با توجه به اینکه یارانه ها استانی پرداخت می شود این خبر را اعلام می کنم که علاوه بر سهمیه استان کرمان در پرداخت یارانه ها، چهار هزار نفری که در شهرستان رودبار هنوز یارانه دریافت نمی کنند را به سهمیه استان کرمان اضافه خواهیم کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
"محمدباقر نوبخت" ظهر امروز 27 دیماه در حاشیه سفر به جنوب استان کرمان و بازدید از روستای کپری رودبار خطاب به اهالی روستا گفت: در ابتدای سلام رییس جمهور را به شما وظیفه دارم ابلاغ کنم و اعلام می کنم این سفر برای رفع مشکل محرومین است.

وی اظهار کرد: در این سفر به بنده اعلام شد که عده ای در این منطقه محروم یارانه نمی گیرند و به استاندار کرمان و مسئولین محلی دستور رسیدگی به امور یارانه این منطقه را صادر کردم

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از استانی شدن پرداخت یارانه ها در سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده با توجه به اینکه یارانه ها استانی پرداخت می شود این خبر را اعلام می کنم که علاوه بر سهمیه استان کرمان در پرداخت یادانه ها، چهار هزار نفری که در شهرستان رودبار هنوز یارانه دریافت نمی کنند را به سهمیه استان کرمان خواهیم افزود..

نوبخت در حاشیه این بازدید در تماس تلفنی با تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گزارش های مسئولین در خصوص مسکن و سرویس های بهداشتی این منطقه را اعلام و دستور رسیدگی به رفع این مشکلات در اسرع وقت را داد.

معاون رییس جمهور همچنین رفع مشکلات مردم شهرستان رودبار در خصوص سرویس های بهداشتی را هدیه سفر خود به مردم این منطقه دانست و ادامه داد: در این منطقه حدود 3 هزار و 400 بافت فرسوده وجود دارد ضمن آنکه به حدود 7 هزار مسکن روستایی نیز نیاز دارد که رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در تماس تلفنی قول پیگیری این موضوع را دادند و مقرر شد هر مقدار که این شهرستان نیاز به مسکن روستایی دارد مازاد بر آن به این شهرستان سهمیه داده می‌شود.

همچنین وی بخاطر برخی مسائل از خبرنگاران عذرخواهی کرد و گفت: هیچ فاصله‌ای بین مسئولین و مردم نیست و ما خاک پای مردم و محرومین هستیم.  ما کوچک همه خبرنگاران هستیم و از همه آنها به خاطر به وجود آمدن این موضوع عذر خواهی می کنم.

منبع: ایسنا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x