کد خبر: ۵۷۷۱۳۶
تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: زن روستایی 26 ساله ای به علت نازایی توسط همسرش هنگام خواب خفه شد.
آفتاب‌‌نیوز :
سرهنگ محمد معصومی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری کرد: اواخر خرداد امسال شهروندی در تماس با فوریت های پلیسی 110 یک مورد فوت را گزارش کرده که هنگام حضور ماموران در سر صحنه عوامل اورژانس نیز در محل حضور داشتند.

وی اضافه کرد: مادر و خواهر شوهر متوفی عنوان می کنند که عروسشان سابقه بیماری و ناراحتی قلبی داشته و به علت سکته فوت کرده است.

فرمانده انتظامی تویسرکان بیان کرد: جسد این زن 26 ساله به پزشکی قانونی همدان منتقل و همچنین مدارک این زن برای بررسی بیشتر تحویل پزشکی قانونی تهران شد.

سرهنگ معصومی ادامه داد: پس از انجام آزمایش های متعدد، علت مرگ خفگی و انسداد مجاری تنفسی ناشی از فشار بر حنجره اعلام می شود.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با همکاری دادسرا شوهر، مادر شوهر و خواهر شوهر مقتوله را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان اضافه کرد: پس از 12 ساعت بازجویی فنی و تحقیق شوهر مقتوله به جرم خود اعتراف کرد.

سرهنگ معصومی بیان کرد: شوهر این زن اعتراف کرد که پس از گذشت 6 سال از ازدواج آنها صاحب فرزند نمی شدند و در نهایت پزشک اعلام می کند که همسرش نازا است.

وی گفت: مرد 32 ساله پس از بازگشت به منزل با همسرش مشاجره کرده و مقتوله شوهرش را از منزل بیرون کرده و در را بر روی وی می بندد.

فرمانده انتظامی تویسرکان اضافه کرد: این مرد پس از چند ساعت دوباره به منزل مراجعه کرد اما مجدد همسرش از ورود او جلوگیری کرد.

سرهنگ معصومی افزود: این فرد به منزل مادرش که در همسایگی و دیوار به دیوار خانه او قرار دارد مراجعه کرده و ساعت پنج بامداد با ورود به منزل شخصی و فشردن گلوی همسرش، وی را به قتل رساند.

وی ادامه داد: قاتل از محل متواری شده و در تماسی با مادرش از وی می خواهد در تماس با اورژانس خبر سکته عروس اش را اطلاع رسانی کند.

فرمانده انتظامی تویسرکان اظهار داشت: با حضور قاتل و مادر و خواهر او، مجدد صحنه قتل بازسازی شد و متهم با تشکیل پرونده راهی زندان شد.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین