کد خبر: ۵۷۷۴۳۶
تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

کریمی قدوسی: رکوردرها را خاموش کنید تا بگویم!

کریمی قدوسی در جمع خبرنگاران و در واکنش به تکذیبیه سپاه می‌گوید دستگاه‌های ضبط صوت را خاموش کنید تا کامل توضیح بدهم.
آفتاب‌‌نیوز :
جواد کریمی قدوسی که در فقدان یارانش در مجلس دهم تمام بار جنجال سازی جبهه پایداری به دوشش افتاده بود، دست به دامن اظهار نظرهایی شده است که دیگر فقط واکنش جناح اصلاح طلب را به دنبال ندارد.

بعد از اظهاراتش درباره محصورین و پول گرفتن سید محمد خاتمی از عربستان حالا اظهارتش درباره جاسوس خواندن اعضای دولت و رئیس جمهور خبرساز می‌شود.

او برای برحق نشان دادن خود استناد می‌کند به شنود مکالمات دولت که از سوی سپاه صورت گرفته است و می‌گوید فایل‌های صوتی آن هم موجود است.

چند ساعتی از آنچه نماینده مردم مشهد به زبان آورده است نمی‌گذرد که رمضان شریف به سخنان کریمی قدوسی واکنش نشان می‌دهد و آن را کذب محض می‌خواند.

در حاشیه جلسه علنی وقتی کریمی قدوسی داشت از بین خبرنگاران عبور می‌کرد از او درباره تکذیبیه سپاه پرسیدیم. او هم که خود را در حلقه خبرنگاران دید بیانیه‌ای که دو امضا بیشتر نداشت یکی امضای خودش و دیگری  امضای حاجی‌ دلیگانی بود را نشان داد و گفت من همه چیز را در اینجا توضیح داده‌ام.

او می‌گوید: من با نظر سپاه موافقم؛ ایشان تکذیب کرده است که MI6 مستقیما رئیس‌جمهور در تماس بوده است. ما هم در این بیانیه تاکید می‌کنیم هیچ نماینده‌ای مدعی نیست که MI6  مستقیما با رئیس جمهور در ارتباط است بلکه نوشتیم با معاونت ارتباطات دولت در تماس بوده است.

کریمی قدوسی در پاسخ به این سوال که منظور شما از معاون ارتباطات چه کسی است گفت رکوردر را خاموش کن تا بگویم. وقتی دستگاه ضبط صوت خاموش شد همه آنچیزی را که قبلا گفته بود و در بیانیه هم به ان اشاره کرده بود تکرار کرد.


خبرآنلاین 
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین