کد خبر: ۵۷۷۸۸۴
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹
رئیس فدراسیون ژیمناستیک توضیحات کاملی را درخصوص آپارتمان‌های متعلق به این فدراسیون ارائه کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
مجمع سالیانه فدراسیون ژیمناستیک در حالی روز سه‌شنبه هفته گذشته برگزار شد که یکی از موارد مهم مطرح شده در آن، موضوع آپارتمان‌های متعلق به این فدراسیون بود. در این باره عنوان شد که آپارتمان‌های متعلق به فدراسیون هنوز به این نهاد پس داده نشده و یکی از مسئولان قبلی فدراسیون تاکنون از این کار استنکاف کرده است.

زهرا اینچه‌درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: دو دستگاه آپارتمان در اواخر دهه 70 و در دوره ریاست رمضانیان‌پور در خیابان ورزنده خریداری شد. در آن زمان به منظور انجام کارهای مربوط به سند آپارتمان‌ها و مسائل مربوط به آن، به علی نشوادیان از کارمندان وقت فدراسیون وکالت داده شد تا این کار را انجام بدهد. از آن زمان تقریباً تا سال گذشته، هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. ما هم در حال حاضر پیگیر هستیم تا فدراسیون به اموالش برسد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در سال‌های گذشته پیگیری‌های لازم صورت نگرفته است؟ عنوان کرد: شاید این موضوع جزو اولویت‌ها نبوده است، اما من این دغدغه را در فدراسیون دارم که بتوانم اموال فدراسیون را پس بگیرم.

اینچه‌درگاهی درباره هویت نشوادیان اظهار داشت: این فرد از کارمندان فدراسیون در سال‌های گذشته بوده که در زمان سرپرست اسبقیان از سیستم فدراسیون خارج شده است. وی همچنین یک بدهی از گذشته دارد که هر سال در سیستم مالی به سال بعدی منتقل می‌شده است. در نهایت نیز عنوان شد که تسویه حساب صورت گرفته است، در حالی که هیچ سندی مرتبط با تسویه حساب وجود ندارد. من در اوایل حضورم در فدراسیون ژیمناستیک با نشوادیان صحبت کردم و به نظر می‌رسید که روحیه تعاملی در این باره دارد، اما در عمل هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک درخصوص بدهی باشگاه استقلال به فدراسیون گفت: این بدهی 200 میلیون بود که تاکنون 150 میلیون پرداخت شده، اما هنوز 50 میلیون تومان مانده است. ما نامه‌نگاری لازم را در این باره داشته‌ایم و منتظریم باشگاه استقلال این موضوع را عملی کند.

اینچه‌درگاهی درباره حسابرسی فدراسیون خاطرنشان کرد: بین سال‌های 91 تا 95 هیچ اظهارنظر مالیاتی صورت نگرفته بود که ما سال گذشته توانستیم صورت مالی را جمع و جور کنیم. این برای اولین بار از سال 90 به بعد بود که فدراسیون توانسته حسابرسی شفاف و روشنی را داشته باشد و حتی یک بند تخلف هم نداشتیم. در واقع فدراسیون توانست حسابرسی مقبول و حتی بدون یک بند تذکر بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین