کد خبر: ۵۷۸۵۱۸
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
ساعت 11:58 دقیقه یکشنبه 12 اسفند بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ مشکوک یک زن در یکی از مجتمع‌های غرب تهران قرار گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :
بدنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران و تیم بررسی صحنه جرم آغاز شد. با حضور در محل آنها روی تختخواب با جسد زن جوانی رو به رو شدند که طبق اعلام پزشکی قانونی 20 روز از مرگ آن می‌گذشت. آثار بریدگی روی دست فرانک و خونریزی شدید علت مرگ را نشان می‌داد.

در تحقیقات میدانی مشخص شد که برادر فرانک از شهرستان به خانه او آمده و زمانی که متوجه شد او را در را باز نمی‌کند موضوع را به پلیس و آتش نشانی خبر داده است. مأموران نیز با هماهنگی قضایی وارد خانه شده و با جسد فرانک رو به رو شدند.

برادر فرانک در تحقیقات گفت: تا 8 ماه قبل فرانک پسر و اسمش نیز فیروز بود اما از خانه فرار کرد و دیگر از او خبری نداشتیم. برای پیدا کردنش به سراغ دوست و آشنا رفتیم. تا این‌که یکی از دوستان صمیمی‌اش بعد از ماه‌ها محل زندگی او را به ما گفت. دوستش گفت که فیروز به تهران آمده و عمل جراحی تغییر جنسیت انجام داده و حالا تبدیل به یک دختر شده است بعد از آن هم در خانه‌ای در غرب تهران زندگی می‌کند. خانواده‌ام با عمل جراحی او موافق نبودند و او هم به همین دلیل از خانه فرار کرد و به تهران آمد. من هم برای پیدا کردنش به تهران آمدم و به آدرسی که دوست فیروز یا همان فرانک داده بود رفتم. اما هر چه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. این درحالی بود که دوستش و همسایه هایش می‌گفتند که چند هفته‌ای است از او خبری ندارند. نگران شدم و موضوع را به پلیس خبر دادم.

بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیقات تکمیلی در این خصوص را صادر کرد.

منبع: ایران 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین