کد خبر: ۵۷۹۴۲۱
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
محسن خلیلی گفت: زنگ زدیم به پلیس راه که گفتند جاده مشکلی ندارد و می توانید بروید. اما به خاطر برف و بوران، تصادف شده و جاده بسته شده بود.
آفتاب‌‌نیوز :
اینکه چرا پرسپولیسی ها بعد از بازی با نساجی بلافاصله به سمت تهران حرکت کردند نکته عجیبی بود چراکه اتوبوس این تیم در برف جاده فیروزکوه گیر کرد و ساعت ها معطل شد. شاید خیلی ها این سوال را بپرسند که چرا پرسپولیسی ها اول از وضعیت جاده ها استعلام نگرفته اند تا با چنین مشکلی مواجه نشوند. درباره این موضوع با محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس گفت و گو کرده ایم.

*در حال حاضر بحثی در فن پیج های پرسپولیسی گفته شده که بخاطر فشردگی برنامه ریزی های لیگ ممکن بوده اتفاقات تلخی برای تیم افتاده باشد. سوال ما این هست که آیا شما نمی توانستید صبح تیم را بیاورید؟ مگر چک نکردید که جاده ممکن است خراب باشد؟

ما طبق برنامه ریزی که در این یک ماه انجام دادیم و روزهای تمرین و ساعت هایی که با  سرمربی چک کردیم قرار بود طبق این برنامه جلو برویم و بعد ازظهر برگردیم و امروز ریکاوری داشته باشیم چون پس فردا به قطر پرواز داریم.

اتفاقا زنگ زدیم به پلیس راه پرسیدیم و گفتند جاده مشکلی ندارد و می توانید بروید. اتفاقا ما بچه های خودمان را جلوتر فرستاده بودیم تا اوضاع را بررسی کنند و به ما زنگ زدند گفتند جلوتر از ما  بخاطر برف و بوران تصادف شده و جاده بسته شده اما چون ما فقط یک ربع با آنها فاصله داشتیم. راه دیگری نداشتیم و آن تصادف باعث شده بود ماشین ها گیر کنند. به خاطر برف و بوران نبود.

*عملا امکان برگشت هم وجود نداشت ؟

امکان برگشت که اصلا وجود نداشت. به این دلیل که دور برگردان نبود و زمانی هم که معطل شدیم حدودا یک ساعت بود و زمان خیلی طولانی هم نبود و بعد از آن هم سمت تهران راه افتادیم.

*تاثیری بر روی برنامه تمرینی امروزتان که نداشت؟

نه ما بخاطر اینکه پیش بینی خستگی راه را می کردیم برای بچه ها زمان تمرین امروز را بعد از ظهر گذاشته بودیم.

*درباره فشردگی بازی های لیگ می شود این را گفت که اصرار بر تمام شدن لیگ در تاریخ 26 اردیبهشت به این دلیل بوده که تیم ملی شرایط اش مشخص بوده و بازی های لیگ قهرمانان آسیا بوده و شرایط بدی ایجاد می شد. اما امسال این وضعیت وجود ندارد. آیا شما نمی توانستید درخواست بررسی مجدد بدهید؟

ما در حوزه تصمیمات فدراسیون هستیم و ما به عنوان باشگاه نمی توانیم بگوییم سر بازی ها حاضر نمی شویم. بعد از جلسه ای که باشگاه با آقای  فتاحی داشت آقای فتاحی نامه ای را به باشگاه دادند که بنا بر برنامه ریزی که شده امکان تغییر برنامه بازی ها وجود ندارد و باید طبق همین رویه جلو برویم و بعد از آن پیشنهاد کنسل شدن بازی نساجی را دادند که بازی در 5 فروردین انجام شود. ما برنامه ریزی هایی کرده بودیم و صحبت هایی که با کادر فنی کرده بودیم، کادر فنی مخالفت کرد. طبق آن نامه ای که آقای فتاحی برای ما فرستادند مجددا از طرف باشگاه به سمت سازمان لیگ برگردانده شده بود و مجددا اعتراض خودمان را نسبت به عدم تاخیر بازی ها و اینکه زمان پایان لیگ را مقداری عقب تر نمی اندازند دوباره به سازمان لیگ ارجاع دادیم و اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردیم و بارها در مصاحبه ها گفتیم.بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین