کد خبر: ۵۸۳۷۵۰
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
مأموران پلیس امنیت عمومی با ورود به محل سکونت این شخص در منطقه شهران اقدام به دستگیری وی کرده و در بازرسی از محل سکونتش علاوه بر کشف سلاح‌های غیرمجاز مورد استفاده در شکار، مهمات مربوطه، دستگاه سیار POZZ ، مقادیری از گوشت های بسته بندی شده و ... نیز کشف شد.
آفتاب‌‌نیوز :
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز خبر داد که با شکار حیوانات وحشی، اقدام به فروش گوشت آنها به قیمت‌های بالا به مشتریان خاص خود می کردند.

در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر شروع به فعالیت مجدد یکی از مجرمین سابقه‌دار در زمینه شکار غیرمجاز، تیم ویژه‌ای از مأموران پلیس امنیت طی اقدامات ویژه پلیسی اطمینان پیدا کردند که متهم با شکار غیرمجاز حیوانات وحشی و بعضا کم یاب در حیات وحش اقدام به فروش گوشت و ... آنها به قیمت‌های بسیار بالا به مشتریان خاص می‌کند.

لذا طی هماهنگی با دستگاهی قضایی، مأموران پلیس امنیت عمومی در بامداد مورخه 1397/01/13 با ورود به محل سکونت این شخص در منطقه شهران اقدام به دستگیری وی کرده و در بازرسی از محل سکونتش علاوه بر کشف سلاح‌های غیرمجاز مورد استفاده در شکار، مهمات مربوطه، دستگاه سیار POZZ ، مقادیری از گوشت های بسته بندی شده و ... نیز کشف شد.

با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به انجام شکار غیرمجاز به همراه یکی از دوستانش، مأمورین پلیس امنیت عمومی با شناسایی محل سکونت دومین متهم پرونده در منطقه جنت آباد، در مورخه 1398/01/16 اقدام به دستگیری دومین متهم پرونده کرده و از داخل منزل این متهم نیز سلاح غیرمجاز مورد استفاده در شکار، انواع فشنگ‌های جنگی و ساچمه زنی مورد استفاده در شکار و ... کشف شد.

سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به کشفیات بدست آمده از منزل متهم درخصوص گوشت و دیگر بقایای متعلق به حیوانات وحشی شکار شده هماهنگی لازم با سازمان حفاظت از محیط زیست در این خصوص انجام و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار داده شدند.

منبع: فارس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین