کد خبر: ۵۹۳۲۷۷
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
بهترین رستوران جهان به انتخاب خوانندگان این نشریه رستوران de L’Hotel de Ville در سوئیس است که هزینه صرف غذا برای هر نفر در آن رستوران نزدیک 319 پوند است.
آفتاب‌‌نیوز :

سرویس اجتماعی- مجله اختصاصی Elite Traveler با انجام ارزیابی‌ای از خوانندگان ثروتمند خود، خواسته تا به رستوران‌های مختلف در اقصی نقاط جهان رای دهند و سپس صد رستوران برتر جهان را برگزیده است. صدرنشین رستوران‌ها رستورانی سوئیسی بوده و در رتبه‌های دوم و سوم رستوران‌هایی از آمریکا قرار گرفته‌اند.

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ بهترین رستوران جهان به انتخاب خوانندگان این نشریه رستوران de L’Hotel de Ville در سوئیس است که هزینه صرف غذا برای هر نفر در آن رستوران نزدیک 319 پوند است.

۱۰۰ رستوران برتر جهان

در رتبه دوم در این فهرست رستوران Alinea در شیکاگو قرار دارد که هزینه صرف غذا برای هر نفر در آن رستوران از 190 دلاررا تا 395 دلار است. سومین رستوران Eleven Madison Park است که در نیویورک واقع شده است و هزینه صرف غذا برای هر نفر در آن رستوران 335 دلار است. رستوران Heston Blumenthal’s The Fat Duck نیز از بریتانیا نیز در رتبه یازدهم این فهرست قرار گرفته است.

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

در رتبه جهارم رستوران سنتی ایتالیایی‌ای به نام Osteria Francescana که در مودنا ایتالیا قرار دارد و هزینه صرف غذا برای هر نفر در آن در حدود 539 دلار است که نوشیدنی را نیز شامل می‌شود. در رتبه پنجم این فهرست نیز رستوران Azurmendi در لارابتزو اسپانیا قرار دارد که هزینه صرف غذا در آن رستوران در حدود 195 پوند است.

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

۱۰۰ رستوران برتر جهان+جدول

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x