کد خبر: ۵۹۷۶۷۰
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
رییس شورای شهر تهران گفت: پیشنهادی برای ساخت مدارس جدید در پایتخت مطرح است که قرار است تأمین زمین با شهرداری باشد، تخصیص پول و اعتبار با استانداری و تأمین کادر با آموزش و پرورش.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران درباره مدارس فرسوده و تخریبی در شهر تهران گفت: همیشه در فصل بودجه‌نویسی در مجلس، تهران را به عنوان یک شهر برخوردار در نظر می‌گرفتند اما از آنجا که آموزش و پرورش تهران جزو شهرداری نیست و ذیل وزارتخانه مربوطه قرار دارد، لذا بودجه‌هایی که برای توسعه آموزش و پرورش به ویژه مدارس فرسوده پایتخت اختصاص داده می‌شد، کم بوده است.

وی با اشاره به احتیاج آموزش و پرورش به کمک دیگر نهادها، افزود: در شورای آموزش و پرورش پیشنهاد داده شد با کمک آموزش و پرورش، استانداری، فرمانداری و شهرداری تعداد زیادی مدرسه در تهران ساخته شود.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: شهرداری همیشه برای شهر مدرسه‌هایی ساخته و کمک زیادی کرده است؛ من پیشنهاد دادم تأمین زمین مدارس با شهرداری باشد، استانداری و دولت پول و اعتبار بدهند و آموزش و پرورش هم کادر مدارس را تأمین کند.

محسن هاشمی گفت: این امر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مطرح شده و در حال سازماندهی است تا شعار "هر سال، هر منطقه، یک مدرسه" محقق شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین