کد خبر: ۵۹۸۵۱۹
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری ۲ قاپ زن گردنبند با ۳۰ فقره اعتراف خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ کامیار چهری در توضیح این خبر، اظهار کرد: پرونده ای مبنی بر شناسایی ۲ قاپ زن گردنبند به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد. شاکی که خانم جوانی بود پس از مراجعه به پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان بیان داشت: در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه بیست و یکم خرداد ماه امسال هنگامی که داشتم وارد منزلم می شدم مرد جوانی به همراه من وارد ساختمان شد. در ابتدا فکر کردم شاید مهمان یکی از مالکان ساختمان باشد. ولی زمانی که وارد پارکینگ شدم، همان فرد به سمت من حمله ور شد و با قاپیدن گردنبندم از ساختمان به سرعت خارج شد.

شاکی ادامه داشت: در حالی که فریاد می زدم به طرف سارق دویدم و مشاهده کردم که سارق، سوار موتورسیکلتی که در نزدیکی ساختمان راکب آن منتظر وی بود، شده و هر دو از محل گریختند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات مقدماتی تعدادی از ارقام پلاک انتظامی موتورسیکلت که توسط متهمان پوشانده شده بود، به دست آمد، افزود: در تحقیقات پلیسی مالک موتورسیکلت شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شد.

سرهنگ چهری با اشاره به اینکه مالک موتورسیکلت مدعی بود موتورسیکلتش را به صورت قولنامه ای به شخصی فروخته بود، ادامه داد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خریدار موتورسیکلت از جمله متهمان سابقه دار بوده و سپس مخفیگاه وی و همدستش در محدوده خاوران شناسایی شد.

رئیس پایگاه سوم آگاهی اضافه کرد: با هماهنگی مقام قضائی هر ۲ متهم در عملیات های هم زمان و هماهنگ دستگیر شدند و به ۳۰ فقره سرقت به همین شیوه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی در پایان اضافه کرد: تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و تحقیق در خصوص جزئیات پرونده ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین