کد خبر: ۶۰۲۹۳۱
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
مرکز سنجش پزشکی اعلام کرد:
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: هزینه ثبت نام برای شرکت در آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه اخذ می شود.
آفتاب‌‌نیوز :

ثبت نام برای شرکت در شصت و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و سومین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از چهارشنبه ۹ مرداد آغاز شده است.

آزمون کتبی شصت و ششمین دوره دانشنامه تخصصی و سی و سومین دوره دانشنامه فوق تخصصی پزشکی ۷ شهریور ماه در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران برگزار می شود.

ثبت نام برای این آزمون ها تا ۱۸ مرداد ۹۸ انجام می گیرد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی جهت شرکت در آزمون و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی است.

کارت ورود به جلسه این آزمون ها در روزهای ۵ و ۶ شهریورماه ۹۸ توزیع می شود.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده است داوطلبان باید هزینه ثبت نام را بر اساس دستورالعمل در زمان دریافت کارت پرداخت کنند و در این مرحله نیاز به پرداخت هزینه نیست.

چنانچه داوطلبی نوع آزمون (نوبت اول یا دوم و یا...شفاهی) خود را به اشتباه انتخاب کرده باشد قادر به دریافت کارت نخواهد شد و از این رو داوطلبان باید در انتخاب نوع آزمون دقت لازم را داشته باشند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x