کد خبر: ۶۰۳۰۴۶
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: چه کسی پروین را سرمربی تیم ملی کرد؟ پروین کجا بود که بیاید سرمربی تیم ملی شود؟ چه کسی او را آورد؟ اما من انجامش دادم.
آفتاب‌‌نیوز :

داریوش مصطفوی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال کشورمان که از قرار معلوم اختلافات کهنه‌ای با علی پروین سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس دارد در گفت‌وگویی حرف‌های تندی علیه او مطرح کرد.

داریوش مصطفوی در بخش‌هایی از انتقادات تندش علیه پروین گفت: یک من هستم یک پروین و یک خدا که آن بالای سر است. آدم‌های ترسو و بی‌کلاس شبانه رفتند در خانه پروین. من که در خانه او نمی‌روم او باید بیاید در خانه من!

به پروین گفتند مصطفوی اجازه نداده پسر شما (محمد پروین) به تیم (پرسپولیس) بیاید! اگر پروین مرا خوب می‌شناخت این‌طوری نمی‌شد! چه کسی پروین را سرمربی تیم ملی کرد؟ پروین کجا بود که بیاید سرمربی تیم ملی شود؟ چه کسی او را آورد؟ در چه شرایطی من علی پروین را آوردم کردمش سرمربی تیم ملی؟ چه کسی جرأت داشت این کار را انجام دهد؟ اما من انجامش دادم.

آن چیزی که می‌ماند حس نمک‌شناسی است. حس قدرشناسی است که در علی پروین وجود ندارد! پروین باید کمی به عقب برگردد ببیند چه کسی پایش ایستاد؟ که بیاید سرمربی تیم ملی شود؟ اگر این قضیه را فهمید مسائل بین ما حل خواهد شد. این بیرون از زمین است که باید مسائل سیاسی و اقتصادی فوتبال حل شود. کار پروین برای انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی کشید به آقای هاشمی رفسنجانی! خیلی حرف‌ها هست که باید بزنم تا واقعیت‌ها آشکار شود.

 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x