کد خبر: ۶۰۳۵۰۰
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

فرار ناکام سرکرده باند تبهکاری برزیل از زندان

مقامات برزیل از تلاش ناکام سرکرده‌ یک باند تبهکاری برای فرار از زندان با پوشیدن لباس‌های دختر خود که به ملاقاتش رفته بود، خبر داده‌اند.
فرار ناکام سرکرده باند تبهکاری برزیل از زندان
آفتاب‌‌نیوز :

"کلاووینو دا سیلوا" با پوشیدن لباس‌های دختر خود که همان روز به ملاقات او رفته بوده، سعی در فرار از زندانی در بخش غربی "ریو دوژانیرو" داشته که به دلیل رفتارهای مشکوک و عصبی خود، شناسایی و دستگیر شده است.

به گفته مقامات، او قصد داشته دختر ۱۹ ساله خود را در زندان رها کرده و فرار کند. ماموران پلیس در حال بررسی نقش احتمالی دختر این زندانی در نقشه فرار از زندان پدرش هستند.

این سرکرده مشهور یک باند تبهکاری در برزیل برای پنهان کردن هویت خود، تی‌شرتی دخترانه با تصاویری کارتونی و شلوار جینی تنگ به تن داشته و از یک ماسک سیلیکونی برای صورت و کلاه گیسی مشکی برای موهای خود استفاده کرده بود.

"دا سیلوا" یکی از سرکرده‌های "فرماندهی سرخ" است که یکی از قدرتمندترین گروه‌های جنایی کشور بوده و کنترل قاچاق مواد مخدر را در بخش بزرگی از ریو به دست دارد.

بنا بر گزارش فاکس نیوز، این سرکرده‌ باند تبهکاری پس از تلاش ناکام برای فرار از زندان و دستگیری به بازداشتگاهی با تدابیر حداکثری امنیتی منتقل شده و انتظار می‌رود با مجازات‌های انضباطی شدیدی روبرو شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین