کد خبر: ۶۰۳۷۱۷
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴

تکذیب نامه آیت‌آلله آملی‌لاریجانی به رهبر انقلاب و شایعه مهاجرت به نجف

یک شخصیت نزدیک به آیت‌الله آملی لاریجانی برخی شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قصد او برای مهاجرت به نجف اشرف را تکذیب کرد و آن را یک دروغ بی‌پایه خواند.
آفتاب‌‌نیوز :

از شب گذشته برخی کانالها و اکانت‌ها در شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه آیت‌آلله آملی لاریجانی رئیس کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس سابق قوه قضائیه قصد دارد به زودی از ایران مهاجرت کرده و در نجف اشرف مستقر شود.(جزئیات بیشتر)

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ خبرگزاری تسنیم نوشته است که در تماس با یکی از شخصیت‌های نزدیک به آیت‌ا‌لله آملی صحت و سقم این خبر را جویا شد. این منبع مطلع با تاکید بر اینکه این شایعه هیچ نسبتی با واقعیت ندارد و کذب است، گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی به زودی جلسات تدریس دروس حوزوی را در حوزه علمیه قم مجدداً از سر خواهند گرفت و بنایی بر مهاجرت ندارند.

تکذیب نامه آیت‌آلله آملی‌لاریجانی به رهبری و شایعه مهاحرت به نجف

او تاکید کرد که آقای آملی لاریجانی همچنین به زودی تحولات مورد نظر مقام معظم رهبری در ساختار مجمع تشخیص مصلحت نظام را پیگیری خواهد کرد.

ارسال نامه رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به رهبری صحت ندارد

همچنین روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تاسف از برخی خبرسازی های زنجیره‌ای در فضای مجازی که متاسفانه بدون بررسی صحت و سقم آن، به برخی پایگاههای رسمی نیز تسری یافته اعلام می‌دارد: ارسال نامه رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره برخی متهمان و یا هجرت به نجف اشرف از اساس کذب محض بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین