کد خبر: ۶۰۴۱۸۴
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: به واسطه صلابت و تدابیر فرمانده معظم کل قوا و اقتدار نیروهای مسلح، هیچ کشوری به خود اجازه تعدی به جمهوری اسلامی ایران، حتی بصورت کلامی را هم را نمی دهد.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی فرد» در هشتمین همایش اشراف مالک اشتر این نیرو گفت: بهره مندی از "فرمانده‌ای شجاع، مقتدر و رهبری مدبر و با صلابت" و "فرصت زندگی در جامعه اسلامی" دو نعمتی است که خداوند به ملت ایران اسلامی عطا فرموده است.

وی ادامه داد: به واسطه صلابت و تدابیر فرمانده معظم کل قوا و اقتدار نیروهای مسلح تحت فرمان معظم له ایشان است که هیچ کشوری حتی به صورت کلامی هم، به خود اجازه تعدی به جمهوری اسلامی ایران را نمی دهد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه، اشراف برای فرماندهان را به مثابه نور و چراغ برای ماشین در شب تاریک دانست و تصریح کرد: یک فرمانده فقط با اشراف کامل می تواند در مواجهه با حوادث مختلف در کمترین زمان درست ترین تصمیم را اتخاذ کند.

امیر سرتیپ صباحی فرد وظیفه نظارت بر اشراف را وظیفه شخص فرمانده دانست و تاکید کرد: اگر فرمانده اشراف لازم بر اطلاعات در حوزه های مختلف کار خود را نداشته باشد، نمی تواند تصمیم درست را اتخاذ کرده و گاهی این باعث زیان جبران ناپذیر به سازمان می شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین