کد خبر: ۶۰۵۲۱۳
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه رهبری است| سازمان سالم و پاک برای گره‌گشایی از مشکلات مردم نیاز است
رئیس قوه قضاییه گفت: توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه مقام معظم رهبری است و باید در کار برای فقرا و محرومین حرکت جهادی شود چرا که رفع فقر و محرومیت از سیاست‌های کلان نظام است.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در شورای اداری استان کردستان اظهار داشت: جاهایی که دولت به بخش خصوصی مجوز می‌دهد باید مورد نظر ویژه قرار گیرد.

رئیسی خاطرنشان کرد: هرچقدر نظام خودکنترلی به عنوان کارآمدترین نظام کنترل مدنظر قرار گیرد دستگاه های اداری بهتر می‌توانند بر مشکلات فائق آیند.

وی افزود: ما که در محضر خداوند خودمان را می ببینیم باید مسئله اخلاق الهی و حرفه‌ای را به منظور کاهش جرم و تخلفات اداری مدنظر قرار دهیم.

رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: در این منطقه وجب به وجبش پاک‌ترین و مخلصانه‌ترین خون‌ها برای ایجاد امنیت و زندگی مستقل و أزاد مردم تقدیم شده است و مردم پایبند به نظام و ارزش‌هاست و کارکردن برای این مردم افتخار است.

رئیسی افزود: ماندگاری مدیران غیربومی از مشکلات این استان است و باید در این خصوص و دیگر مشکلات اداری کردستان گره‌گشایی کرد. وحدت و انسجام از زمینه‌های توسعه یافتگی است و بدون انسجام در منطقه امکان توسعه‌یافتگی وجود ندارد.

رئیسی خاطرنشان کرد: توجه به محرومیت‌زدایی دغدغه رهبری است و باید نسبت به فقرا و محرومین کار شود و حرکت جهادی شود.

رئیسی افزود: رفع فقر و محرومیت از سیاست‌های کلان نظام است و سازمان سالم و پاک از هرگونه آلودگی و کارآمد برای گره‌گشایی از مشکلات مردم نیاز است و باید مدیران در این خصوص همت گمارند.

وی اعلام کرد: رعایت مقررات باید حرف محوری را بزند و روابط جای خود را به ضوابط دهد.

وی با اشاره به ویژگی‌های منطقه کردستان اظهار کرد: اینجا امنیت به مردم منطقه متصل است و قدرت نظامی نیروهای مسلح ما مثال‌زدنی است اما مهم‌ترین مؤلفه امنیت در نظام ما مردم و مشارکت همه جانبه آن‌هاست.

رئیسی خاطرنشان کرد: ادارات کردستان خودشان را با شاخص‌های تعیین فساد تطبیق دهند و در مقابل افکار عمومی از خودشان دفاع کنند چرا که بسیاری از شایعات هم از بین خواهد رفت و هرچه شفافیت داشته باشیم اعتماد عمومی را به دنبال خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x