کد خبر: ۶۰۷۳۲۴
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید این باشگاه از زحمات هیات مدیره تشکر و قدردانی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که امروز با استعفایش موافقت شد و محمدحسن انصاری فرد به عنوان جانشینش معرفی شد، درباره دوران حضورش در این باشگاه گفت: باشگاه پرسپولیس خاص است چرا که هواداران آن از اقشار خاص هستند. شرایط خاص و تصمیم‌گیری در شرایط خاص وجود دارد. ما دوران گذار را پشت‌سر گذاشتیم. با رفتن آقای برانکو و آمدن سرمربی جدید دوران سختی بود که این کار با موفقیت انجام شد. سرمربی جدید را گرفتیم و بازیکنان را حفظ کردیم. تیم الان آماده است و مشکل خاصی ندارد.

او ادامه داد: همان‌طور که آقای انصاری‌فرد فرمودند مشکلات مالی در باشگاه پرسپولیس هیچوقت تمامی ندارد و همیشه هست چرا که شرایط خاص با توجه به مسائل تورم و غیره همیشه قابل پیش‌بینی نیست. آنچه که الان وجود دارد ما یک هیات مدیره خوب و همزبان داشتیم و جلسات زیادی برگزار کردیم. این بحرانها به خوبی مدیریت شد در حالی که می‌توانست اتفاقات بدتری بیفتد. اگر بازیکنان می‌رفتند و در مسائل دیگر هم به مشکل می‌خوردیم. امروز هم خدا را شکر کار را به دوست عزیز می‌سپاریم که خودش پرسپولیسی بوده و اینجا خانه‌اش است و ایشان هم موفق خواهند بود و برای او دعا می‌کنیم و در کنارش چه باشیم و چه نباشیم، انشاالله این اتفاقات خوب ادامه پیدا کند و اتفاقات بهتری را هم رقم بزند.

عرب افزود: راه درست این است که یک فرد تا زمانی که هست، تا ثانیه آخر رفتار درست را انجام بدهد. اگر از جایی بخواهید بروید نباید کار را رها کنید. تا همین لحظه که کار تحویل آقای انصاری‌فرد شد، کارتابل امضا کردم و کار را پیش بردم. برای ما هواداران مهم هستند و فرد مهم نیست.

عرب در خصوص بدهی‌های این باشگاه در زمانی که این سمت را تحویل گرفت و اکنون گفت: ما برای مجوز لیگ کلا 200 میلیون بدهی داشتیم. از روز گذشته تاکنون نزدیک به 300 صفحه مستندات را مطالعه کردم. در باشگاه پرسپولیس پول هیچوقت تمامی ندارد. شرایط اقتصادی به شکلی نیست که کسی بدهی نداشته باشد. سعی‌مان بر این بود که بدهی‌ها کمتر شود و تعهدات کمتری برای آینده وجود داشته باشد ولی هر زمان که بخواهی باشگاه را تحویل بدهی در آن مقطع یکسری تعهدات وجود دارد که منتقل می‌شود به فرد بعدی. این یک کار حقوقی و کاملا طبیعی است. شما یک بدهی دارید و یک تعهد و این دو را با یکدیگر اشتباه نگیرید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین