کد خبر: ۶۰۷۳۲۸
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

نزاع دسته‌جمعی مرگبار در استان همدان

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان بهار و درنهایت قتل یک فرد 40 ساله خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ بزرگعلی نوری با بیان اینکه اخیرا درگیری در یکی از روستاهای توابع شهرستان بهار بر اثر اختلافات خانوادگی منجر به قتل فردی حدودا 40 ساله شد، مطرح کرد: به محض اطلاع از موضوع از طریق مرکز فوریتهای پلیس 110، مأموران پلیس به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در بررسی ها مشخص شد، افرادی به علت اختلافات خانوادگی با یکدیگر درگیر شده و اقدام به مجروح کردن هم به وسیله ضربات چاقو و قمه کرده اند که قتل یک نفر را در پی داشت و ضارب متواری شد.

نوری با بیان اینکه تعدادی از عملان این درگیری دستگیر شدند، اعلام کرد: با استفاده از تمام امکانات و تجهیزات و اقدامات اطلاعاتی و روش‌های نوین کشف جرم، قاتل در عرض کمتر از دو ساعت شناسایی و در شهر همدان دستگیر شد.

وی در پی وقوع این جرم از شهروندان خواست: در هنگام خشم و عصبانیت قانون را معیار قرار داده و از هرگونه نزاع و درگیری که عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت، پرهیز کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با تأکید بر اینکه همراه داشتن چاقو و قمه نامتعارف فوق قانون جرم تلقی می شود و مستوجب مجازات خواهد بود، از مردم درخواست کرد: تلفن 110 را برای نیازهای پلیسی در طول شبانه روز در نظر داشته باشند و پلیس هم با هرگونه موارد ناامنی که تشویش اذهان عمومی را به دنبال داشته باشد، شدیدا طبق مقررات برخورد خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین