کد خبر: ۶۰۸۵۲۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
نماینده ادوار مجلس می گوید:احمدی‌نژاد با رفتارهای پوپولیستی و مردم فریبانه به دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد.
آفتاب‌‌نیوز :

حسین سبحانی نیا، چهره سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه احمدی نژاد برای قرار گرفتن در صدر اخبار رسانه‌ها و ماندن بر سر زبان‌ها دست به رفتارهای عجیبی چون نامه نوشتن به ترامپ یا تبریک تولد مایکل جکسون می‌زند،گفت: به نظر می رسد احمدی‌نژاد با رفتارهای پوپولیستی و مردم فریبانه به دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد، البته مخاطب چنین شعارهای افراد بی‌تفاوت و بی قیدی هستند که مایکل جکسون را الگوی خود می دانند؛ احمدی‌نژاد با نیم‌نگاهی به این گروه در تلاش است تا آنها را به سمت خود جلب کند تا در صورت ارائه لیست یا کاندیدا شدن بتواند بدنه رایی برای خود ایجاد کند.

کنایه یک اصولگرا به احمدی‌نژاد: به دنبال طرفداران مایکل جکسون هستی؟

وی با تاکید بر اینکه نگاه احمدی نژاد این است که هدف وسیله را توجیه می کند، ادامه داد: هدف او مطرح بودن است و مایکل جکسون و ترامپ یا هر چیز دیگری برای او وسیله هستند.

وی درباره نگرانی‌ها در زمینه بروز پوپولیسم و موفقیت این نگاه‌ها در انتخابات آینده، گفت: اگرچه نگرانی در این زمینه وجود دارد و اینکه شگردهای عوام‌فریبانه همچنان بر قشری از مردم تاثیرگذار است ولی با توجه به تجربه مردم در چندین سال اخیر و عوارض چنین انتخاب هایی و با در نظر گرفتن اینکه تبعات این رفتارها را درک کرده اند می شود امیدوار بود که با بررسی و دقت نظر بیشتر به این مسائل ورود کنند، در عین حال باید هشیار باشند و آگاهانه برخورد کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۲
آمین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
1
3
از این هرچه بگی بر می آید ، بخصوص در راه رسیدن به مطامع دنیوی .
سفرهای خارجی بخصوص آمریکا آن هم از پول بیت المال ، و چپاول بیت المال در دوران هشت سال به مذاقش خوش آمده و الآن به هرکاری دست می زند تا آن دوران تکرار شود.
......
پاسخ ها
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
آمین چون مثل خیلیها بیشتر از این می تونست بره سفر خارجی با هواپیمای شخصی هم می تونست بره اما نرفت.می تونست دو تابعیتی باشه مثل خیلیها اما نشد.تو را به ناموست قسم .تو که می گی برای رسیدن به مطامع دنیوی هر کاری می کنه.تو را به وجودت تو را به هر کی دوست داری می تونی داری این بابا را لیست کنی ببینیم از دنیا چی داره.؟اگر می تونی با مدرک ارائه کن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین