کد خبر: ۶۰۸۵۳۱
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

نتانیاهو: موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله می‌توانند مستقیما حیفا را هدف بگیرند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پس از ادعای ارتش این رژیم مبنی بر راه اندازی یک سایت جدید تولید موشک‌های نقطه‌زن توسط حزب‌الله لبنان، گفت که موشک‌های این سایت می‌توانند به طور مستقیم به سمت حیفا هدایت شوند.
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعی شد که ارتش این رژیم یک سایت جدید برای تولید موشک‌های نقطه‌زن متعلق به حزب‌الله لبنان را کشف کرده است که موشک‌های آن می‌توانند مستقیماً شهر حیفا در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار دهند.

نتانیاهو در ادامه با بیان اینکه بدون وقفه برای جلوگیری از مسلح شدن حزب‌الله به موشک‌های مذکور تلاش می‌کند به طرف‌های ذی‌ربط اسرائیلی نیز دستور داد تا مانع از این کار شوند.

ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه با صدور بیانیه‌ای مدعی شد که حزب‌الله لبنان سایت جدیدی را برای تولید و توسعه موشک‌های نقطه‌زن در دشت البقاع لبنان در شمال شهرک "النبی شیث" ایجاد کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی درحالی این ادعا را مطرح کرده است که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت شب اول محرم اظهار کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی می‌خواهد به بهانه هدف قرار دادن کارخانه‌های تولید موشک نقطه‌زن، به لبنان حمله کند، این در حالی است که مقاومت هیچ کارخانه تولید موشک‌های نقطه‌زن ندارد. ما اگر کارخانه تولید موشک‌های نقطه‌زن می‌داشتیم، به صورت علنی اعلام و به آن افتخار هم می‌کردیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین