کد خبر: ۶۰۸۹۱۲
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲

واکنش مجیدی به نخستین شکست روی نیمکت تیم ملی امید

سرمربی تیم المپیک ایران بعد از نخستین شکست در بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان گفت: به دلیل اشتباهات زیاد در نیمه دوم، به حریف موقعیت دادیم و بازی را باختیم اما امیدوارم در مسابقه بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد مجیدی درباره شکست یک بر صفر تیم ملی امید برابر ازبکستان در تاشکند گفت: هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و شاهد بازی بسیار خوبی بودیم. فکر می‌کنم در نیمه نخست بازی به صورت متعادل پیش می‌رفت اما در نیمه دوم تیم ما دچار اشتباهات زیادی شد و کیفیت فنی بازی ما پایین آمد. به دلیل همین اشتباهات به حریف موقعیت دادیم و بازی را باختیم اما امیدوارم در مسابقه بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.
سرمربی تیم امید اضافه کرد: بازی‌های تدارکاتی مهمترین فرصت برای شناسایی نقاط ضعف است. ازبکستان هم حریف بسیار خوبی بود که محکم و فیزیکی بازی می‌کرد. فکر می‌کنم این بازی از نظر فنی برای ما بسیار مفید بود. همچنین تلاش کردیم از تعویض ‌ها برای شناسایی نفرات به خوبی استفاده کنیم و به بازیکنان بیشتری میدان بدهیم.

سرمربی تیم امید ازبکستان:

همچنین لوبینکو درولوویچ گفت: شاهد بازی بسیار خوبی از سوی هر دو تیم بودیم. فکر می‌کنم تیم ایران در نیمه نخست عملکرد بهتری داشت. با این وجود ما در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و در نهایت موفق به گلزنی شدیم. در ادامه نتیجه را حفظ کردیم که از این بابت خوشحالم. به بچه‌های خودمان افتخار می‌کنم چون همه تلاش خودشان را کردند تا برابر تیم قدرتمندی مثل ایران پیروز شویم.
درولوویچ همچنین اضافه کرد: به نظرم ایران تیم بسیار قدرتمند و شایسته‌ای است که بازیکنان خوبی در اختیار دارد و به ما فشار زیادی وارد کرد. آنها چند موقعیت خوب برای گلزنی داشتند و می‌توانستند به گل تساوی برسند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین