کد خبر: ۶۰۹۳۸۶
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

پنج سارق تلفن همراه در تهران دستگیر شدند/ کشف پنج قمه و چاقو و ۳۵ رم موبایل از مخفیگاه متهمان

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۵ سارق تلفن همراه شهروندان در پایتخت خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ کارآگاه نجفی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در بیست و هشتم خرداد ماه امسال در خیابان وزرا خانمی در حال عبور از خیابان بود که تلفن همراه آیفون ایکس او توسط راکبان موتورسیکلت آپاچی قرمز رنگ سرقت و سارقان به سرعت از محل متورای می‌شوند.

او افزود: با شروع تحقیقات، کارآگاهان اداره هجدهم، سارقان را شناسایی که در بررسی‌های بیشتر مشخص شد راکبان موتورسیکلت فردی حدودا ۴۵ ساله، تتوکار و دارای سابقه دستگیری متعدد به اتهام کیف قاپی و برادرزاده او فردی حدودا ۲۰ ساله و بیکار است.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی با اشاره به دستگیری سه نفر دیگر از همدستان سارقان دستگیر شده، افزود: از مخفیگاه متهمان تعداد ۵ عدد چاقو و قمه، ۳۵ عدد رم گوشی و ۸ عدد گوشی همراه کشف شد.

سرهنگ نجفی عنوان داشت: از طریق بررسی اموال مکشوفه ۱۸ نفر از شاکیان شناسایی و به آگاهی دعوت شدند که پس از شناسایی متهمان با دستور مقام قضائی اموال تحویل مالباخته‌ها شد.

سرهنگ کارآگاه نجفی در ادامه گفت: سارقان تاکنون به ۳۰ فقره سرقت گوشی در مناطق مختلف شهر از جمله نازی آباد، خانی آباد، ستارخان، امیرآباد، خیابان فردوسی، خیابان وزراء، میدان آرژانتین و شهر ری اعتراف و ۲۲ نفر از شکات با مراجعه به آگاهی سارقان را شناسایی کرده اند.

سرهنگ نجفی ضمن اعلام اینکه پرونده در اداره هجدهم در حال رسیدگی بوده و تحقیقات به منظور شناسایی و دستگیری مال‌خران ادامه دارد گفت: با توجه به اینکه متهمان تا اسفند ۹۷ با موتورهای آپاچی سفید و قرمز و از اسفند فروردین ۹۸ با موتور آپاچی قرمز اقدام به سرقت می‌کردند شهروندانی که به این شیوه تلفن همراه آنان به سرقت رفته، می‌توانند به منظور شناسایی متهمان به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین