کد خبر: ۶۰۹۸۴۰
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

راشفورد: تغییر مربی در یونایتد دردی را دوا نمی‌کند

مهاجم منچستریونایتد عقیده دارد باید به اوله گنار سولسشایر در این تیم زمان داد تا یونایتد را به وضعیت آرمانی برساند.
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد در این فصل شروع ضعیفی داشته است و از چهار دیدار ابتدایی تنها ۵ امتیاز به دست آورده است تا روند نتایج ضعیف شیاطین سرخ ادامه داشته باشد.

مارکوس راشفورد، مهاجم منچستریونایتد به حمایت از اوله گنار سولسشایر سرمربی نروژی این تیم پرداخت و گفت: سولسشایر با مورینیو تفاوت دارد و انتظار هم می‌رفت که متفاوت باشند چون سولسشایر خودش بازیکن بوده است و بیش‌تر بازیکنان را در زمین درک می کند. البته این مشکل مورینیو نبوده است چون مورینیو مربی بزرگی است و بازی‌خوانی بالایی دارد ولی برای من این بهتر است که مربی تجربه بازی کردن داشته باشد. باید به سولسشایر زمان داد تا بتواند یونایتد را به شرایط خوب برگرداند. او مربی خوبی است و همه بازیکنان به او اعتماد دارند. برنامه‌های سولسشایر فقط برای این فصل و یک بازی نیست بلکه او چند سال آینده را نیز می‌بیند. تغییر مربی دردی را دوا نمی‌کند چون باعث می‌شود ثبات در تیم از بین برود و مناسب نیست. بهتر است تیم با این شرایط پیش برود و بتواند مشکلات پیش رو را حل کند.

منچستریونایتد بعد از تعطیلات باشگاهی باید فردا شنبه در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در زمین خانگی خود برابر تیم سوم جدول یعنی لسترسیتی قرار گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین