کد خبر: ۶۰۹۸۶۴
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶

خطیبی: خودم مهاجم بودم و به خط حمله تیمم حساسم/ برای برد به مصاف شهر خودرو می‌رویم

سرمربی ماشین سازی در مورد تقابل تیمش با شهر خودرو صحبت کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار با شهر خودرو اظهار داشت: در بازی های آینده برای تیم آقا یحیی آرزوی موفقیت دارم. شهر خودرو یکی از سه تیم خوب فوتبال کشورمان است و فصل گذشته هم این شرایط را نشان داد و آسیایی شد. امسال هم با جذب بازیکنان جدید تیم قوی‌تری شده است. با این حال ما ماشین سازی هستیم و بازیکنان با تعصب و با کیفیت داریم. 2 هفته وقفه لیگ به سود تیم ما شد و از نظر هماهنگی بهتر شد. 2 بازی قبلی که انجام دادیم از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در بازی فردا در شان ماشین سازی بازی کنیم. فردا بازی خوب و تماشاگر پسند مثل 2 بازی قبل انجام بدهیم البته با کیفیت بهتر که همراه با سه امتیاز برای ما باشد.

وی در مورد وضعیت تیم در خط حمله گفت: تیم ما در فاز تهاجمی تکمیل نشده است. سعی می کنیم 2 مهاجم به تیم اضافه کنیم. سه چهار مهاجم آمده اند ولی بازیکن خارجی باید خیلی با کیفیت باشند و از بازیکنان ما پایین تر نباشد. من خودم مهاجم بوده‌ام و به خط حمله حساس هستم. دو بازیکن دیگر آمده اند اگر در تمرینات ما را راضی کردند قرارداد می بندیم اگر نشد بازهم دنبال مهاجم می گردیم تا به تیم اضافه شود. در این 2 بازی قبلی ما موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم و در هر بازی 4-5 موقعیت گلزنی داشتیم. برنامه ریزی کرده ایم که در خط حمله با مشکل مواجه نشویم.

سرمربی ماشین سازی در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت: قرعه ای که داشتیم سرمان را نمی توانیم کلاه بگذاریم چون سه هفته اول بازی سخت داریم. سه تیم آسیایی و مدعی قهرمانی مقابل ما قرار گرفتند. این قرعه برای ما سخت بود اما بازیکنان ما فعل خواستن را خوب صرف کردند. در بازی با سپاهان فوتبال خوبی بازی کردیم. هواداران فوتبال ماشین سازی و آذربایجان هم راضی بودند. ما از بازیکنان راضی هستیم بالاخره باید با این تیم ها بازی می کردیم. کارمان هم پیچده شد انشالله فردا هم برای سه امتیاز به میدان می رویم نه یک امتیاز، اگر پیروز شویم نمره قبولی خوبی می‌گیریم و از نظر روحی و روانی هم روی بازیکنان تاثیرمی گذارد. فوتبال قدرتمند و تهاجمی بازی می کنیم. خودم واقعیتش این است که اصلا دوست ندارم بازنده باشیم و از باخت بدم می آید و روحیه برد را دارم اگر اتفاقات خاصی رخ ندهد ما برای برد به میدان می رویم.

خطیبی در مورد تمجید گل‌محمدی از تیمش گفت: نظر لطف سرمربی تیم شهرخودرو است و اینکه تیم شخصیت پیدا کرده بازیکنان ما واقعا زحمت کشیدند در تمرینات بدنسازی پیش فصل با تمام وجود کار کردند. صحبت هایی که انجام شده باید بگویم با زحمت بازیکنان ماشین سازی شخصیت پیدا کرده است. در تعطیلات هم بازیکنان با تمرینات خوبی که داشتند همه از آنها راضی هستیم و انشاله فردا بتوانیم مزدمان را بگیریم و پیروز شویم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین