کد خبر: ۶۱۰۹۰۵
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
رییس شورای شهر تهران ظهر امروز طی حکمی سخنگوی شورا را به عنوان رییس کمیته ویژه بررسی موضوع تابلوهای مزین به نام شهدا منصوب و تاکید کرد: مردم حق دارند اطلاعات دقیقی درباره ابعاد و صحت و سقم اخبار منتشره در این باره دریافت کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن هاشمی ظهر امروز طی حکمی با تشکیل کمیته ویژه‌ای تحت عنوان «بررسی موضوع تابلوهای مزین به نام شهدا» ، علی اعطا را به عنوان رییس این کمیته انتخاب کرد.

در این حکم آمده است: متاسفانه مدتی است اخباری مبنی بر حذف واژه مقدس «شهید» از معابر شهر تهران در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است؛ مردم حق دارند اطلاعات دقیقی درباره ابعاد مختلف موضوع و صحت و سقم اخبار منتشره، دریافت کنند.

وی در این نامه که به پیروز حناچی – شهردار تهران – و روسای کمیسیون‌های شورا رونوشت شده، نوشت: بنا به پیشنهاد رییس کمیسیون نظارت و حقوقی، به علی اعطا که از خانواده معظم شهدا است، ماموریت می‌دهم با عضویت جمعی از اعضای شورا که به انتخاب کمیسیون نظارت و حقوقی است، کمیته ویژه را تشکیل و ظرف مدت حداکثر یک ماه گزارش آن را ارائه کنند.

رییس شورای شهر تهران نوشت: کمیسیون‌های تخصصی، مدیران ستادی، سازمان‌های تابعه و مناطق 22‌گانه شهرداری موظف هستند با این کمیته نهایت همکاری و هماهنگی را به عمل آورده و هرگونه اطلاعات مورد نیاز را فراهم کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x