کد خبر: ۶۱۱۳۵۰
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
 کارگر بازار تره بار که سه دختر را در میان شمشادهای کنار بزرگراه کردستان مورد آزار و اذیت قرار داده در حالی منکر این اتهام بود که آثار چاقو روی بدنش او را لو داد. ‌ بازپرس جنایی نیز با وجود ادعای بی‌گناهی مرد جوان، دستور بازداشت او را صادر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

صبح روز سوم شهریور دخترجوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: مرد جوانی می‌خواست در خیابان به من تعرض کند اما فرار کردم. وقتی مأموران به محل حادثه رفتند وی در تشریح ماجرا گفت: منشی شرکتی در خیابان شیخ بهایی هستم. امروز صبح ساعت ۵۰: ۸ در بزرگراه کردستان از تاکسی پیاده شدم اما چند قدم جلوتر پسر جوانی از میان شمشادهای کنار خیابان بیرون آمد و از من آدرس پرسید. هنوز جوابش را نداده بودم که چاقویی از جیبش بیرون آورد و مرا به میان درخت‌ها کشاند. او با تهدید چاقو می‌خواست به من تجاوز کند ترسیده بودم، خواستم فریاد بزنم که دستش را روی گلویم گذاشت و محکم فشار داد. با هم درگیر شدیم و چاقو از دستش افتاد. همان‌طور که دستش روی گلویم بود و فشار می‌داد، با دست بدنبال چیزی میگشتم که بتوانم او را بزنم و از دستش فرار کنم. ناگهان دستم به چاقوی او خورد. چاقو را با دست چپم برداشتم و بلافاصله ضربه‌ای به پهلویش زدم که ناگهان شروع به فریاد کرد و دستش را از روی گلویم برداشت. من هم با عجله فرار کردم.

بی عفت شدن 3 دختر جوان در میان شمشادهای بزرگراه کردستان + اعتراف جوان بی رحم

دومین شکایت

به نوشته سایت رکنا، به دنبال اظهارات دختر جوان، به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده تا پسر شیطان صفت را بازداشت کنند. درحالی که بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت کارآگاهان دریافتند چندی قبل نیز دختر جوانی با شکایتی مشابه به پلیس مراجعه کرده است. وی مدعی شده بود ساعت ۵۰: ۸ صبح در بزرگراه کردستان از سوی مرد جوانی مورد تعرض قرار گرفته است.

چهره نگاری

باتوجه به اینکه هر دو حادثه در یک محدوده رخ داده بود، فرضیه سریالی بودن تعرض‌ها قوت گرفت. بدین ترتیب با کمک قربانیان این حادثه، کارآگاهان به چهره نگاری از مرد شیطان صفت پرداخته و شک آنها به یقین تبدیل شد.

این درحالی بود که در ادامه بررسی‌ها دختر 16 ساله‌ای نیز به پلیس مراجعه کرد و از آزار و اذیت پسر جوانی در بزرگراه کردستان شکایت کرد. با نشان دادن تصویر چهره‌نگاری متهم فراری، سومین قربانی پرونده نیز او را شناسایی کرد.

در گام بعدی، کارآگاهان دریافتند در همان حوالی بازار میوه و تره باری وجود دارد که کارگران زیادی در آنجا مشغول به کار هستند. بدین ترتیب تحقیقات روی کارگران بازار میوه و تره بار متمرکز شد و پسر 26 ساله‌ای را شناسایی کردند که مشخصات او با متهم فراری شباهت زیادی داشت.

شناسایی از سوی قربانیان

برای اطمینان از این موضوع دو شاکی پرونده همراه مأموران به بازار میوه و تره بار رفته و متهم را شناسایی کردند. بدین ترتیب به دستور بازپرس زمانی، کارگر جوان بازداشت شد.

ادعای عجیب

متهم در تحقیقات اولیه منکر آزار و اذیت شد و ادعای عجیبی را مطرح کرد: بعد از مرگ مادرم مجبور شدم که به تهران بیایم و در بازار میوه و تره بار کار کنم. همزمان با آمدن من به بازار پسر جوان دیگری هم به عنوان کارگر در آنجا مشغول به کار شد. او شباهت زیادی به من داشت و چند روز قبل هم نمی‌دانم به چه دلیلی تسویه حساب کرد و رفت. من کسی را مورد آزار و اذیت قرار نداده‌ام و تصور می‌کنم همان پسری که شباهت زیادی به من دارد این کار را انجام داده باشد. اما کارآگاهان در ادامه تحقیقات روی بدن متهم آثار چاقویی را که دختر جوان به وی زده بود مشاهده کردند. بنابراین مشخص شد که اظهارات متهم دروغ بوده است و بازجویی‌ها از وی همچنان ادامه دارد.

روزنامه شرق نیز در همین باره نوشته است: در این پرونده که تیرماه مطرح شده، فرد مهاجم توانسته بود نقشه شوم خود را عملی کند. در ادامه تحقیقات، مشخص شد شاکی این پرونده نیز در همان محدوده که قربانی دیگر طعمه جوان مهاجم شده بود، مورد حمله قرار گرفته و از شدت ترس از هوش رفته و وقتی به‌هوش آمده خود را نیمه‌عریان میان شمشادهای حاشیه اتوبان یافته بود.

او در طرح شکایتش گفته بود: وقتی از پشت مورد حمله قرار گرفتم، از شدت ترس از هوش رفتم و وقتی به‌هوش آمدم مرد جوانی را دیدم که مرا آزار جنسی داد. پس از آن، یک‌بار دیگر از هوش رفتم و وقتی به‌هوش آمدم متوجه شدم او نقشه شوم خود را عملی کرده است. بعد از آن، برای دستگیری او شکایت کردم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۹
بهروز صادقپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
2
13
تيترخبرخيلي بي ربط به متن خبروخيلي مسخره است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
0
28
ننویسید بی عفت شدن که دختران اینجور مواقع جرأت نکنند به پلیس مراجعه کنند. کلمات مناسبتری هم برای بیان مطلب هست . نظیر هتک حرمت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
آفرین نکته خوبی رو اشاره کردید موافقم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
1
14
این چه تیتری زدید؟؟؟؟
عطا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
0
22
در انتخاب عنوان بی دقتی کردید چرا بی عفتی دختر !بنویسید بی عفتی شیاد ویا عنوان دیگر
دل آرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
6
10
نتیجه ی سیستمی که مردم رو محتاج نون شب میکنه و نمی تونن با ازدواج مردها آرامش بگیرن میشه همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
0
19
بی عفت کردن و هتک حرمت همچون قتل است و مجازاتش فقط باید اعدام و مرگ باشد.
زندگی برای حفظ آبروست که ارزش پیدا میکند و اینانی که برای رفع آمال شیطانی خود دختران بیگناه را وسیله قرار میدهند باید به بدترین شکل ممکن بمیرند و مجازات شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
1
17
چرا شطرنجی؟آبرویش را حفظ میکنید؟!!!!!!!!!!!!!!!1
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
0
2
اصلا ربطی به نداشتن شرایط ازدواج نداره اینها تنوع طلب هستن و باید از صفحه روزگار با اعدام پاک بشن اینها اگر ازدواجم کنن بازم از این کثافتکاریهاشون دست بر نمیدارن چنتا همچنین موردهارو شاهد بودیم که زنو فرزندهم داشتن مجازات این کثافتها فقط اعدامه اعدام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین