کد خبر: ۶۱۴۴۳۰
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: دلیلی بر اجرای تعهدات هسته‌ای توسط ایران وجود ندارد.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با فارس درباره شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ملت ایران، آمریکا علیرغم اینکه نهایت فشار تحریم و اقدامات غیر انسانی را علیه ملت ایران اعمال کرد اما ملت مقاوم ایران نشان داد که در مقابل این حربه های دشمن عقب نشینی نخواهد کرد.

وی افزود: امروز دنیا چهره واقعی آمریکا و رئیس جمهور نادانان آنان یعنی دونالد ترامپ را بهتر شناخت و دولت آمریکا امروز نزد مردم جهان بی اعتبار است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس به کاهش تعهدات هسته‌ای ایران اشاره و تصریح کرد: اروپایی ها به تعهدات خود پایبند نیستند در حالی که ایران نشان داده که بدنبال تعامل و تفاهم با جهان بین الملل است اما اروپایی ها تعهدات خود را عمل نمی کنند و حتی زیر تعهدات خود می زنند بنابراین دلیلی وجود ندارد که ما تعهدات هسته‌ای خود را ادامه دهیم.

بیگدلی تاکید کرد: وقتی ما سیاست کاهش گام به گام تعهدات هسته ای خود را در دستور کار قرار می دهد یعنی نمی‌خواهیم فرصت جبران را از غربی‌ها بگیریم بنابراین آمریکا و اروپایی ها به عهد و پیمانی که بستن برگردند و اشتباهات خود را جبران کنند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس در مورد برخی تحرکات عبری، غربی و عربی برای ناامن کردن کشور عراق در آستانه راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی نماد قدرت مسلمانان است و اینها می خواهند این نمایش باشکوه را به هم بزنند و مرکزیت و محوریت این راهپیمایی که جمهوری اسلامی است را مخدوش کنند.

وی یادآور شد: مردم عراق به خوبی می دانند که ملت ایران چه در زمانی که آمریکایی‌ها در عراق حضور داشتند و چه در زمانی که گروهک تروریستی داعش از سوی آمریکایی ها در عراق آن جنایت‌ها را شکل داد، مردم عراق را تنها نگذاشتند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x